Ціни біткойна падають нижче 66 000 доларів США, що продовжує падіння криптовалюти

Ціна біткойна впала нижче 66 000 доларів під час ранкових торгів у понеділок, продовживши падіння минулого тижня, оскільки низка нових економічних даних США загальмувала його попередню гарячу смугу.

У понеділок популярна криптовалюта торгувалась на рівні близько 65 600 доларів, знизившись майже на 2% за останні 24 години на початку тижня. За останні сім днів біткойн впав приблизно на 6%.

Після наближення до історичних максимумів на початку цього місяця, коли це торгується вище $71 000, біткойн і криптовалютний ринок в цілому значною мірою охолонули і продовжували спостерігати стабільне падіння. Це минулого тижня впав нижче 67 000 доларів напередодні останнього індексу споживчих цін і рішення Федерального резерву щодо відсоткової ставки, які були прийняті в середу — і ненадовго опустилися нижче 65 000 доларів на вихідних.

Основний показник інфляції знизився до 3,3% у річному вимірі. Крім того, офіційні особи ФРС проголосували за те, щоб зберегти базову ставку федеральних фондів на стабільному рівні між 5,25% і 5,5% і спрогнозували лише одне зниження ставки на 2024 рік. Спочатку Dow піднявся більш ніж на 350 пунктів і S&P 500 досяг нового рекордного максимуму минулої середи після новин, але згодом ці досягнення були стерті.

Ці падіння, схоже, позбавили надії на історичні максимуми для найбільшої криптовалюти, принаймні на даний момент. І інші криптовалюти наслідували цей приклад, потонувши разом із біткойнами.

Ефір, друга за величиною криптовалюта за ринковою капіталізацією, також впав на 1,45% у понеділок, коливаючись біля 3500 доларів. Інші великі блокчейни, включаючи Solana, Dogecoin і Cardano, у вівторок вранці впали від 2% до 3%, оскільки криптовалютний ринок продовжує стабільне падіння.

Загалом капіталізація світового ринку криптовалют знизилася на 1,6% за останній день, довівши його ринкову капіталізацію до 2,39 трильйона доларів, згідно з даними. CoinMarketCap.

Більше новин про криптовалюту

6 найбільших криптокрадіжок усіх часів

Джо Байден може приймати пожертви на криптокампанії через Coinbase, слідом за Дональдом Трампом

— Вінамрата Чатурведі зробив внесок у цю статтю.

Source link

Поділіться своєю любов'ю