Волатильність біткойнів, доджкойнів та Ethereum спричинила ліквідацію на 290 мільйонів доларів

Волатильність цін Bitcoin, Ethereumі Dogecoin сьогоднішній день суттєво не вплинув на більшість трейдерів, оскільки кожна з трьох криптовалют опинилася приблизно там, де вони почали до вечора понеділка. Але стрибки цін на цьому шляху, схоже, спровокували хвилю ліквідації криптовалюти на суму понад 290 мільйонів доларів на всьому ринку.

Ethereum очолив групу з ліквідаціями на суму близько 58,9 мільйонів доларів США, спричиненими рухом ціни ETH за останні 24 години, згідно з даними з CoinGlass. Більшість пов'язаних з ETH позицій, ліквідованих у понеділок, були довгими.

Поки тільки ETH впав на 2% загалом у понеділок токен ненадовго впав нижче 3500 доларів. Хоча це падіння було невеликим (ETH впав лише на 12 доларів нижче 3500 доларів на найнижчій точці сьогодні), і токен незабаром відновився, перетин цієї межі міг спровокувати хвилю ліквідацій.

Dogecoin сьогодні зазнав такого ж незначного, але значного падіння. Найпопулярніша у світі монета-мем сьогодні лише ненадовго впала нижче 0,13 долара, перш ніж відновитися за лічені хвилини. Але це падіння, схоже, викликало масову хвилю ліквідації довгих позицій для токена. Тільки за останні 12 годин було ліквідовано довгі позиції DOGE на суму понад 44 мільйони доларів.

DOGE є знизився на 3,6% в цілому за день.

Тим часом біткойн був третьою найбільшою ціллю для ліквідації криптовалют на сьогодні — короткі позиції становлять незначну більшість ліквідованих позицій.

За останні 24 години було ліквідовано короткі позиції BTC на суму близько 21 мільйона доларів США та довгі позиції монети на суму 19,86 мільйона доларів.

Незважаючи на те, що ціна найпопулярнішої у світі криптовалюти в кінцевому підсумку піднялася майже рівно з рівнем, де вона стояла день тому, у понеділок вдень BTC ненадовго перевищила 67 000 доларів США, що є невдалим подією для тих, хто робить ставку на падіння токена. BTC зараз сидить, пише, на 66 376 доларів США.

Редаговано Ендрю Хейворд

Щоденний підсумок Інформаційний бюлетень

Починайте кожен день із головних новин прямо зараз, а також оригінальних функцій, подкастів, відео тощо.

Source link

Поділіться своєю любов'ю