CLO Coinbase висловлює впевненість у схваленні SEC Spot Bitcoin ETF

У недавньому інтерв’ю с CNBCГоловний юридичний директор (CLO) Coibase Пол Гревал поділився своїм оптимізмом щодо майбутнього схвалення нової заявки на спотовий біржовий фонд біткойнів (FTF) Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC).

Хоча Гравел не уточнив, коли він очікує схвалення, його прогноз підкреслює переконання, що ці програми відповідають існуючій правовій базі.

Гревал висловив свою впевненість, сказавши: «Я дуже сподіваюся, що ці [ETF] заяви будуть задоволені хоча б тому, що вони повинні бути задоволені згідно із законом».

Це почуття відображає погляди двох відомих аналітиків Bloomberg EFT, Еріка Балчунаса та Джеймса Сейффарта, які піднятий ймовірність схвалення спотового біткойн ETF становить 90%.

Раніше аналітики оцінювали шанси на рівні 75%, але у світлі останніх подій вони стали впевненішими.

Одним із ключових факторів, що підвищують очікування, є Рішення SEC не оскаржувати a постанова суду у своєму позові проти Grayscale. Суддя встановив, що у регулятора немає підстав для відхилення пропозицій Grayscale перетворити його Bitcoin Trust на ETF з фізичним забезпеченням.

Відмовляючись оскаржувати рішення, компанія прокладає потенційні шляхи для Grayscale продовжити свій план щодо ETF, пов’язаного з біткойнами.

Декілька індустрій, включаючи BlackRock, Fidelity та Invesco, змагаються за схвалення SEC на розміщення Bitcoin ETF.

Ґрувал вважає, що статус компаній, які шукають l, також переважить на їхню користь, зазначивши: «Я думаю, що фірми, які виступили з серйозними пропозиціями щодо цих продуктів і послуг, є одними з найбільших блакитних фішок у сфері фінансових послуг».

SEC має відхилив понад дюжину біткойн ETF заявок на даний момент, посилаючись на занепокоєння щодо маніпулювання цінами та недостатнього регулювання. Але оскільки сьогодні торгівля біткойнами більше схожа на акції, а криптопростір набуває зрілості, у регуляторів може закінчитися причина відмовляти кваліфікованим заявникам.

Схвалення стане великою перемогою для професійних інвесторів, які прагнуть отримати доступ до біткойнів і отримати доступ до них через звичайні продукти ETF. З трильйонами активів, порівняних з ETF, це також може значно підштовхнути впровадження біткойнів і зростання ціни.

Читайте також: MicroStrategy, очолювана Майклом Сейлором, отримує винагороду в розмірі 4,68 мільярда доларів США, інвестиції в біткойниSource link

Поділіться своєю любов'ю