Домінування біткойна (BTC) встановлює новий максимум у 2023 році, пише U.Today


© Reuters. Домінування біткойна (BTC) встановлює новий максимум 2023 року

U.Today – За словами криптоаналітика, рівень домінування біткойнів (BTC), або частка на всьому ринку криптовалют, щойно встановив новий максимум 2023 року. Домінування BTC продовжує зростати, досягнувши небачених раніше максимумів у 2023 році.

домінування набирає обертів з початку тижня. Згідно з даними TradingView, після чотирьох послідовних днів зростання показник домінування зріс до 52,72% у п’ятницю, досягнувши найвищого рівня за рік.

Зростання відповідає бичачому прориву, який спостерігався в червні, який сигналізував про закінчення довгострокової дії між 38% і 48%.

Сплеск домінування біткойна (BTC) збігся зі стрибком ціни біткойна до позначки в 30 000 доларів. На торгах у п’ятницю біткойн перевищив 30 000 доларів США вперше з липня, збільшивши тижневий приріст понад 10% на тлі волатильності між криптовалютами.

Біткойн ненадовго впав до 30 000 доларів США вдруге цього тижня, оскільки інвестори виросли впевнені, що незабаром буде схвалено спотовий біткойн ETF. Біткойн, найбільша криптовалюта за ринковою капіталізацією, досяг $30 022, найвищого рівня з 23 липня. Нещодавно він виріс на 4,41% за день до $29 708 на момент написання статті.

Наближається схвалення спотового ETF біткойна

Головний юридичний директор Coinbase (NASDAQ:) Пол Гревал заявив, що компанія впевнена, що біржовий фонд біткойнів у Сполучених Штатах буде схвалений Комісією з цінних паперів і бірж (SEC).

Він не сказав, коли це може статися, але він сказав, що будь-яке рішення в кінцевому рахунку буде за SEC.

Майкл Новограц, генеральний директор Galaxy, прогнозує, що цього року Комісія з цінних паперів і бірж США надасть дозвіл біржовим фондам, які інвестують безпосередньо в біткойни.

CryptoQuant, стартап аналітики блокчейнів, прогнозує, що спотові ETF біткойнів можуть збільшити розмір ринку на 1 трильйон доларів США.

Ця стаття була спочатку опублікована на U.Today

Source link

Поділіться своєю любов'ю