Цього тижня золото, біткойни та акції досягли рекордних значень. Потім з'явилися дані про інфляцію


Нью-Йорк
CNN

Акції почали тиждень на високій ноті, але закінчили хлипанням.

Індекс S&P 500 у вівторок досяг рекордного рівня закриття в 17-й раз цього року, оскільки інвестори відмахнулися від 3,2% вище, ніж очікувалося щорічне зростання споживчих цін і підбадьорював перезарядку в деяких категоріях, як-от ціни на продукти харчування.

Акції були не єдиними переможцями. Золото встановилося на рекордно високому рівні в 2188,60 доларів за тройську унцію у понеділок, оскільки інвестори стають більш впевненими, що Федеральна резервна система знизить процентні ставки до червня. Біткойн також досяг рекордного рівня на початку цього тижня, перевищивши 73 000 доларів за монету.

Але акції почали втрачати частину свого зростання середина тижня через відновлення занепокоєння щодо інфляції, і жовтий метал, і криптовалюта також відступили від своїх останніх віх.

У п'ятницю Dow впав на 191 пункт, або на 0,5%. Індекс S&P 500 впав на 0,7%. Nasdaq Composite втратив 1%. Усі три основні індекси завершили тиждень зниженням.

The останній індекс цін виробників, опублікованому в четвер, показало, що оптова інфляція в США зросла на 1,6% за 12 місяців, що закінчилися в лютому, що є найшвидшим зростанням за останні місяці через стрибок цін на енергоносії. Це призвело до падіння Dow більш ніж на 300 пунктів до найнижчої точки у четвер, перш ніж компенсувати втрати.

«Ця ситуація — не просто проблиск на радарі; ми спостерігаємо тенденцію, яка відхиляється від того, на що ми сподівалися, особливо враховуючи чіткий намір ФРС спостерігати за покращенням інфляційних тенденцій», – написав Кен Тьонасам, портфельний стратег Global X, у своїй записці в четвер.

Цього тижня акції авіакомпаній також різко впали, оскільки багаторічні проблеми безпеки в Boeing продовжують мучити галузь. Латамські авіалінії 787 Dreamliner, що летить з Австралії до Нової Зеландії втрачена висота раптом посеред польотуможливо, через помилку в кабіні, згідно зі звітом Wall Street Journal.

Крім того, повідомляє Southwest Airlines Боїнг повідомили У 2024 році авіакомпанія поставить 46 літаків Max 8, що на 12 менше, ніж очікувалося раніше. Авіакомпанія також повідомила, що наразі не надає орієнтирів на весь рік.

Зміна виробників літаків нелегко для авіакомпаній, оскільки пілоти сертифіковані на Airbus або Boeing, які складають дуополію.

«Boeing має стати кращою компанією, і поставки будуть супроводжувати це», — сказав генеральний директор Southwest Роберт Джордан на промисловій конференції JPMorgan Chase у вівторок.

Індекс NYSE Arca Global Airline, який відстежує ефективність основних американських і закордонних авіакомпаній, має намір завершити тиждень падінням на 2,2%. Акції Boeing впали на 8%, а акції Southwest впали на 17,3%.

Але Ліз Янг, керівник відділу інвестиційної стратегії SoFi, зазначає, що індекс S&P 500 не спостерігав одноденного падіння на 2% або більше з лютого минулого року. За її словами, це найдовший період досягнення цього досягнення з лютого 2018 року.

Янг каже, що цей сигнал не означає, що ринок прямує до розпродажу або що він прямує до більшого зростання. «Це просто свідчення того, наскільки сильним був ринок протягом року, особливо в той час, коли багато хто очікував рецесії», — написала вона в блозі в четвер.

Наступного тижня в інвесторів буде більше економічних даних і корпоративних подій.

Улюблениця штучного інтелекту Nvidia проведе свою глобальну конференцію зі штучного інтелекту для розробників з 18 по 21 березня з основною промовою генерального директора Дженсена Хуанга.

AI перспективний Super Micro Computer збирається приєднатися до еталонного індексу S&P 500 індекс до відкриття ринку в понеділок. Цього року акції компанії зросли приблизно на 276%.

Федеральна резервна система починає свою дводенну нараду з політики 19 березня. Згідно з даними CME FedWatch Tool, ринки очікують, що центральний банк утримає ставки стабільними цього місяця та почне їх зниження в червні або липні.

Інвестори збережуть a уважно стежте за останнім підсумком економічних прогнозів. Випуск міститиме останній точковий графік ФРС, який відображає очікувані процентні ставки протягом наступних кількох років від кожного члена Федерального комітету з відкритих ринків. У грудні ФРС спрогнозувала три зниження ставки на чверть пункту до 2024 року.

Наступного тижня Уолл-стріт також проаналізує свіжі дані про ринок житла, включаючи Національну асоціацію забудовників будинків/індекс ринку житла Wells Fargo, дані про будівництво житла від Бюро перепису населення та щомісячний звіт про продажі житла від Національна асоціація ріелторів.

Коли акції встановлюються після торгового дня, рівні можуть дещо змінитися.

Source link

Поділіться своєю любов'ю