JPMorgan попереджає, що придбання MicroStrategy біткойнів на 2 мільярди доларів може погіршити будь-який спад – DL News

  • JP Morgan попереджає, що покупки біткойнів MicroStrategy можуть посилити майбутній спад ринку.
  • За останні шість місяців компанія-виробник програмного забезпечення купила біткойни на понад 2 мільярди доларів і продала облігації для фінансування покупок.

За останні шість місяців MicroStrategy придбала біткойн на 2 мільярди доларів, що може призвести до загострення передчуття будь-якого нового спаду, попередив JPMorgan у зверненні для інвесторів у четвер.

Між 26 лютого та 10 березня компанія MicroStrategy придбала біткойн на суму 821 мільйон доларів на фоні продажу 1,2 мільярда доларів у старших конвертованих нотах на початку року, як Новини DL повідомлялося раніше.

«Ми вважаємо, що закупівлі біткойнів MicroStrategy, що фінансуються за рахунок боргових зобов’язань, додають кредитного плеча та посилюють поточне зростання криптовалюти та підвищують ризик більш серйозного скорочення боргових зобов’язань у разі потенційного спаду в майбутньому», – пишуть аналітики JPMorgan, не зупиняючись на суті.

Старші конвертовані облігації – це тип облігацій, які можуть перетворюватися на акції компанії. Вони також вважаються борговими цінними паперами, оскільки емітент погоджується виплачувати відсотки інвесторам, які також будуть виплачені перед іншими боргами в разі банкрутства компанії.

Будьте попереду гри з нашими щотижневими інформаційними бюлетенями

Коментарі інвестиційно-банківського гіганта прозвучали в той момент, коли криптоіндустрія переживає величезне зростання криптовалюти, очолюване зростанням біткойна до нового історичного максимуму в 73 500 доларів. Зараз він торгується на рівні близько 66 900 доларів США.

«Продаж конвертованих банкнот свідчить про те, що компанія, здавалося, трансформувалася до ставки на біткойни з кредитним плечем, також зіграла певну роль у посиленні ралі», — написав JPMorgan.

Очолювана біткойн-биком Майклом Сейлором MicroStrategy активно витрачає гроші на купівлю стільки біткойнів, скільки зможе.

Ці покупки є частиною кроку фірми, що розробляє програмне забезпечення, щоб стати «компанією з розробки біткойнів».

Приєднуйтесь до спільноти, щоб отримувати наші останні історії та оновлення

MicroStrategy володіє 205 000 біткойнами на суму 14,7 мільярда доларів, що робить його провідним у світі приватним власником криптовалюти, згідно з біткойн-трекером Bitcoin Treasuries.

MicroStrategy повернувся не відразу DL News' запит на коментар.

Себастьян Сінклер є ринковим кореспондентом DL News. Є підказка? Звертайтесь до Себа за адресою sebastian@dlnews.com.

Source link

Поділіться своєю любов'ю