Crypto Fest 2024 і Blockchain Africa Conference 2024

Кейптаун, Південна Африка – 23 квітня 2024 р

Приготуйтеся до подвійної дози азарту, оскільки Bitcoin Events з гордістю представляє дві головні події в Південній Африці: Crypto Fest 2024 і Blockchain Africa Conference 2024.

Crypto Fest 2024: захоплююча криптовалютна феєрія

Приготуйтеся зануритися в динамічний світ криптовалюти на 6-му Crypto Fest.

Цьогорічна подія, запланована на відомому стадіоні DHL у Грін-Пойнт, Кейптаун, з 10 по 12 жовтня 2024 року, обіцяє неперевершений досвід для любителів криптовалют у всьому світі.

Вперше Crypto Fest триватиме три насичених діями днів, включаючи захоплюючі мережеві заходи, захоплюючі семінари, яскраві виставки та проникливі дискусії під керівництвом експертів галузі.

Учасники матимуть можливість познайомитися з яскравою культурою та багатою історією Кейптауна під час екскурсії містом Кейптаун 10 жовтня, після чого відбудеться головна подія на стадіоні DHL 11 жовтня, яка включає понад 15 сесій, що охоплюють різноманітні теми. Урочистості завершаться екскурсією Winelands Cape Town 12 жовтня, яка запропонує учасникам унікальний досвід спілкування серед мальовничих ландшафтів відомих виноградників регіону.

Африканська конференція Blockchain 2024: об’єднання африканської спільноти Web3

Відзначте свої календарі для довгоочікуваної 10-ї конференції Blockchain Africa Conference, яка відбудеться в Преторії (Тшване) 20 листопада 2024 року. Ця знакова подія збере лідерів галузі, інвесторів, підприємців, розробників, інноваторів та ентузіастів з по всій Африці та за її межами для проникливих дискусій, новаторських інновацій та неперевершених можливостей для спілкування.

Основна подія відбудеться в престижному Міжнародному конференц-центрі CSIR, що стане ідеальним місцем для захопливих розмов і спільного навчання. Як продовження конференції 22 листопада 2024 року в Кейптауні відбудеться мережевий захід, який запропонує учасникам можливість зв’язатися з жвавою спільнотою Web3 Кейптауна.

Учасники з нетерпінням чекають занурення в яскраву низку дискусій, які глибоко заглиблюються в африканський наратив. Від дослідження впливу цифрових валют центральних банків (CBDC) на цифрову економіку Африки до навігації в складних регулятивних ландшафтах, унікальних для Південної Африки, учасники отримають безцінне уявлення про динамічний африканський криптографічний ландшафт.

Крім того, події висвітлять нові тенденції у криптовалютах, висвітлюючи їхні наслідки як на мікро-, так і на макрорівнях. Крім того, буде ретельно досліджено трансформаційний потенціал стейблкойнів на африканських ринках та інноваційну токенізацію реальних активів на континенті.

На додаток до цих тем, обговорення цифрової ідентичності, її перетину з технологією блокчейн та інтеграції штучного інтелекту нададуть учасникам повне розуміння еволюції цифрових екосистем в Африці.

Окрім дискусій, що спонукають до роздумів, учасники візьмуть участь у динамічних семінарах, яскравих виставках, що демонструватимуть африканські блокчейн-ініціативи, і мережевих заходах, які зміцнять зв’язки між гравцями галузі та ентузіастами.

Незалежно від того, чи є ви досвідченим ентузіастом блокчейну, який добре розбирається в криптоекосистемі Африки, чи новачком у цьому просторі, Crypto Fest і конференція Blockchain Africa нададуть унікальну платформу для навчання, спілкування та черпання натхнення у провидців, які формують цифрове майбутнє Африки.

Доступні квитки для ранніх клієнтів

Квитки на Crypto Fest можна купити тут і квитки на конференцію Blockchain Africa тут.

Для отримання додаткової інформації та реєстрації відвідайте веб-сайт Bitcoin Events тут.

Приєднуйтесь до нас на цих новаторських подіях і станьте невід’ємною частиною формування майбутнього фінансів і технологій в Африці.

Про біткойн-події

Протягом десятиліття Bitcoin Events з гордістю виступає як новаторська компанія в Африці, присвячена виключно сферам крипто, блокчейн і технології Web3. Приймаючи понад 17 500 відвідувачів із 165 країн, ми налагодили зв’язки з поважними людьми та авторитетними компаніями, які є лідерами у сфері блокчейну.

З нашим далекосяжним впливом, Bitcoin Events залишається відданим розширенню можливостей Африки через наші події світового класу, просуваючи екосистему блокчейну в регіоні.

Слідкуйте за подіями Bitcoin:

Twitter: @BlockchainZA
Facebook: BitcoinEventsZA
LinkedIn: Події BitcoinSource link

Поділіться своєю любов'ю