Зацікавленість Нігерії в біткойнах захищена від тиску FG на крипторинок

Багато молодих нігерійців все ще обурені тим, що адміністрація президента Тінубу забороняє P2P-торгівлю в індустрії криптовалют, але така розповідь не завадила їм полюбити біткойн.

Згідно зі статистичними даними Google Trends, Сальвадор є єдиною країною з більшим інтересом до біткойнів, ніж Нігерія, найбільший ринок криптовалюти в Африці.

Виходячи з регіональних географічних показників, штат Дельта демонструє найбільший інтерес до біткойнів, за ним йдуть штати Анамбра, Екіті, Енугу, Ондо, Ебоні, Байєлса, Осун, Едо та Імо.

Примітно, що Лагос, бізнес-центр Нігерії, не входить до 15 найкращих міст у пошуках Google за інтересами до біткойнів. Це підтверджує теорію про те, що регіони з вищим рівнем незахищеності, нижчим банківським ризиком і високою концентрацією нігерійських тисячоліть, швидше за все, будуть використовувати флагманську криптовалюту для заощаджень і платежів.

Згідно з дослідженням Організації Об’єднаних Націй, Нігерія наразі є однією з наймолодших країн у світі та однією з країн Африки, що розвиваються найшвидше. Вікова група до 15 років становить 43% населення.

Незважаючи на нещодавнє падіння популярності біткойна, Нігерія продовжує мати найвищий відсоток користувачів криптовалюти в Африці та є однією з найрозвиненіших країн світу з річним темпом зростання 9%.

Звіт Chainalysis показав, що Нігерія посідає третє місце серед лише шести країн, які спостерігали стабільне зростання з 2021 року.

Нігерія може похвалитися найбільшим криптовалютним ринком в Африці з точки зору зацікавленості та кількості користувачів, оскільки значна частина її молодого та енергійного населення використовує цифровий простір.

Стайблкойни, здебільшого прив’язані до долара США як загальний еталонний актив для захисту від інфляції та знецінення найри, стали криптовалютою вибору в Нігерії. USDT є найбільш торговим стейблкоіном у країні. Оплата стейблкойнами, як-от USDT, стає зручнішою для нігерійських компаній і діаспори.

Придушення FG на крипторинку

Останні заходи, вжиті урядом, були зроблені після попередніх, спрямованих на запобігання краху валюти Нігерії та вирішення економічних проблем. Влада стверджує, що Binance займалася фіксацією курсів і спекуляціями, щоб вплинути на курси валют, що призвело до девальвації найри.

Наполегливу позицію регуляторного органу було виявлено на початку цього року, коли Binance було заборонено працювати в країні, а його топ-менеджери Тігран Гамбарян і Надім Анджарвалла згодом були взяті під варту. Анджарвалла зміг втекти, але Гамбарян був затриманий в Абуджі. Крім того, його звинувачують у відмиванні грошей і податкових порушеннях, за що він постане перед судом.

Влада також заявила, що транзакції на сайті на суму 26 мільярдів доларів не відстежуються, звинувативши бізнес у фінансуванні тероризму та відмиванні грошей. Найвищі державні чиновники пообіцяли ускладнити життя всім, хто торгує криптоактивами з найрою, оскільки вони часто стверджують, що це основна причина швидкого знецінення найри.

Згідно з нещодавнім звітом EFCC, деякі молоді люди, які торгують цифровими активами, такими як біткойн, не знають, що виручені кошти йдуть на фінансування тероризму в країні. Правоохоронне агентство також заявило, що частина з 1146 банківських рахунків, які нещодавно заморозила антикорупційна служба, використовувалася як джерела фінансування тероризму.

CBN випустив перші вказівки для банків щодо відкриття криптовалютних рахунків, але все ще забороняє їм самостійно керувати віртуальними активами або здійснювати транзакції.

Нові правила, доступні на веб-сайті центрального банку Нігерії, містять більше деталей щодо рішення регулятора скасувати обмеження на відкриття банками рахунків у постачальників криптовалютних послуг минулого місяця. Для банків все ще незаконно володіти або торгувати криптовалютою для себе.

Оскільки більшість транзакцій P2P відбувається через відносно непрозорі канали, лідери ринку вважають такий підхід непродуктивним. За словами Рея Юссефа, генерального директора NoOnes, більшість P2P-транзакцій відбувається в WhatsApp, Telegram, кав’ярнях і громадських місцях, а не в Binance або будь-якому іншому відомому постачальнику крипто-послуг.

Нижня лінія: Технологія, що лежить в основі біткойнів, дає економіці Нігерії шанс зміцнити свої позиції як економіки, заснованої на знаннях, яка залучить капітал, необхідний для стимулювання зростання, як це було продемонстровано в секторі фінансових технологій. Енергійні репресії федерального уряду на ринку криптовалют ставлять під загрозу економічну перевагу Нігерії на швидко зростаючому цифровому ринку.


Слідкуйте за нашими новинами та розвідкою ринку.

Source link

Поділіться своєю любов'ю