DEBT Box закликає суддю відкинути позов, оскільки SEC отримала справу «дуже неправильно»

DEBT Box та інші відповідачі в судовому процесі Комісії з цінних паперів і бірж хочуть, щоб справу було перенесено після того, як суд визнав, що агентство збрехало, щоб отримати тимчасовий обмежувальний ордер проти них.

«SEC помилилася в цій справі. Зовсім неправильно», юристи Digital Licensing Inc., яка веде бізнес як DEBT Box, розказав Суддя федерального суду Юти Роберт Шелбі 4 грудня подав клопотання про звільнення. «Не можна дозволяти SEC продовжувати поширювати неправдиві наративи, щоб уникнути звільнення».

SEC виграла тимчасове обмеження наказ заморозити активи DEBT Box 3 серпня, стверджуючи, що фірма видалить докази та таємно переведе активи за кордон, якщо їх повідомлять про накладення на них наказу.

Агентство звинуватило фірму у вчиненні шахрайської криптосхеми на 50 мільйонів доларів. DEBT Box продавала ліцензії на майнінг програмного забезпечення, пов’язані з реальними активами, які, як стверджувала SEC, були незареєстрованими цінними паперами. Відповідачі спростовують це твердження.

«Такі звинувачення не тільки неправдиві, але й не відповідають основним стандартам прохання», — йдеться в останній заяві.

Федеральний суд штату Юта перевернутий заморожування активів 30 листопада, заявивши, що SEC спотворила докази, заявивши, що DEBT Box закрила банківські рахунки та мала намір переїхати до Об’єднаних Арабських Еміратів і уникнути юрисдикції SEC.

Суд встановив, що фірма не закривала банківські рахунки, а переказ у розмірі 720 000 доларів, який SEC нібито надіслав за кордон, насправді був надісланий усередині країни.

Витяг із клопотання DEBT Box про відмову. Джерело: CourtListener

Комісія з цінних паперів і цінних паперів (SEC) «неправдиво представляє стан закону щодо криптоактивів» у своїй «заперечливій заяві зі смертельними недоліками», заявила DEBT Box.

Спотворення SEC призвело до того, що суддя Шелбі видав «розпорядження про докази причин», у якому регулятор зобов’язував надати причини, чому вони не повинні нести покарання за свої дії.

«Шокуюча» поведінка SEC заслуговує на покарання, кажуть керівники Ripple

Головний технічний директор Ripple Девід Шварц сказав, що поведінка SEC «шокує».

«SEC звернулася до судді з проханням видати надзвичайний наказ про паралізацію кількох підприємств і відверто спотворити факти, щоб отримати його до того, як будь-хто з іншого боку зможе захистити себе», — сказав він. сказав у дописі X (Twitter) від 5 грудня.

пов’язані: «Нам довелося змінити стратегії», — каже директор із забезпечення виконання SEC щодо останніх дій: звіт

Юрист Pro-Ripple Джон Дітон сподівається, що регулятор буде змушений відшкодувати шкоду, завдану DEBT Box.

Чотири директора DEBT Box — Джейсон Андерсон, його брат Джейкоб Андерсон, Шад Бреннон і Ройдон Нельсон — і ще 13 осіб були включені до дії SEC.

Журнал: Регулювання криптовалют: чи має останнє слово голова SEC Гарі Генслер?