Дональд Трамп виступить на конференції Bitcoin 2024 у Нашвіллі

Президента Дональда Трампа офіційно оголошено спікером на Біткойн 2024, найбільша у світі біткойн-конференція, яка відбудеться в Нешвіллі, Теннессі, 25-27 липня. Це оголошення знаменує важливу віху для події, яка заслужила репутацію історичних новин і важливих галузевих оголошень.

Bitcoin 2024 збирається спиратися на успіх трьох попередніх конференцій, проведених у Маямі. Біткойн 2021 потрапив у заголовки газет, коли президент Сальвадору Найіб Букеле оголосив біткойн законним платіжним засобом. Bitcoin 2022 і Bitcoin 2023 продовжили традицію, з помітними моментами, зокрема потужною промовою кандидата в президенти США Роберта Ф. Кеннеді-молодшого на підтримку індустрії Bitcoin на Bitcoin 2023.

Цього року переїзд конференції з Маямі до Нешвіля свідчить про зростання її популярності. З двома кандидатами в президенти США, Робертом Ф. Кеннеді-молодшим і Дональдом Трампом, обидва мають виступити, біткойн 2024 готовий стати ключовою подією, яка потенційно сформує майбутнє політики біткойнів і криптовалют у США.

Включення Дональда Трампа доповідачем є особливо помітним, враховуючи його нещодавні зобов’язання перед біткойн-спільнотою. Останній місяцьТрамп зустрівся з великими майнінгами біткойнів у США, зокрема з представниками CleanSpark, Riot Platforms тощо, пообіцявши підтримувати майнінг біткойнів як на світовій арені, так і у Вашингтоні, округ Колумбія. У травні Трамп сказав він гарантував би, що майбутнє біткойнів і криптовалют буде створено в США, а також пообіцяв захистити право на самостійну опіку для 50 мільйонів власників криптовалют у разі обрання президентом.

Оскільки Трамп бореться за пост президента, його підтримка біткойнів різко контрастує з позицією його опонента, президента Джо Байдена, який менш прихильно ставився до індустрії криптовалют. Оскільки Байден ще не підтвердив свою участь у Bitcoin 2024, подія може підкреслити різкі відмінності у підходах кандидатів до Bitcoin.

Щоб дізнатися більше про конференцію Bitcoin 2024, відвідайте веб-сайт заходу нижче та отримайте знижку 10% на квитки, використовуючи код BM10.

Використовуйте код BM10, щоб отримати знижку 10% на квитки Bitcoin 2024

Bitcoin Magazine належить BTC Incяка також володіє та керує найбільшою у світі біткоін-конференцією The Bitcoin Conference.

Погляди та думки, висловлені в цьому документі, є поглядами та думками автора та не обов’язково відображають погляди та думки Nasdaq, Inc.Source link

Поділіться своєю любов'ю