Doodles' Storytelling Venture, “Dullsville and the Doodleverse”

Сьогодні дудли виявлено разом зі своїм головним директором Фарреллом Вільямсом розпочинає свою першу в історії справу з оповідання історій «Дулсвілл і світ каракулів».

Дебют цього літа в рамках «Проекту Грей» завершиться захоплюючою прем’єрою на Міжнародному кінофестивалі в Торонто, після чого відбудеться світовий прокат.

Недавній оновлення каже, що цей анімаційний спеціальний фільм демонструватиме музику від Pharrell, Lil Wayne, Coi Leray та Doodles Records. Крім того, Lil Wayne і Coi Leray позичать свої голоси героям сюжету, Капітану Стоку та Дейзі.

Проте хвилювання виходить за межі цього. Окрім фільмів, подій у прямому ефірі та музики, тут будуть представлені ексклюзивні товари та цифрове колекціонування.

Кажуть, що протягом наступних кількох тижнів буде представлено більше популярних виконавців, а Doodles наголошує, що «ОГ — це серце всього».

Джерело: X (дудли)

Каракулі крізь час

З моменту свого створення в 2021 році Doodles швидко перетворився на явище, орієнтоване на NFT, завдяки творчості його знаменитих засновників, художника (Burnt Toast) і активної спільноти.

Наратив бренду NFT зробив значний крок вперед разом із стратегічним придбання Golden Wolf анімаційної студії в січні 2023 року, яка значно розширила її можливості для оповідання історій і створення контенту, привівши її туди, де вона є сьогодні.

Крім того, його другий проект NFT, Дудли 2створила безліч цифрових і фізичних предметів колекціонування, особливостями яких є ексклюзивне партнерство з Adidas для «Pharrell Pack».

Зокрема, Doodles має багато зв’язків із індустрією моди, а також співпрацює з такими магазинами, як CAMP Stores, Casioі Крокси щоб стерти межі між цифровими інноваціями та матеріальним досвідом.

Тепер, коли Dullsville і Doodleverse закінчилися, колекція OG NFT має на меті захопити ширшу аудиторію захоплюючими історіями зірок.

Хочу більше? Підключіться до NFT Plaza

Підпишіться на нашу розсилку
Приєднуйтесь до нашого Discord
Слідкуйте за нами в Twitter
Подобається нам на Facebook
Слідкуйте за нами в Instagram

*Усі інвестиційні/фінансові думки, висловлені NFT Plazas, є результатом особистих досліджень і досвіду модераторів нашого сайту та призначені лише як навчальний матеріал. Фізичні особи повинні повністю вивчити будь-який продукт, перш ніж робити будь-які інвестиції.Source link

Поділіться своєю любов'ю