Nike x RTFKT Unbox NFT-Enriched Dunk Genesis Sneakers

Найк і RTFKT розпакували ексклюзивну можливість для своїх існуючих власників NFT, починаючи з 18-30 жовтня кросівки Dunk Genesis, які можна носити, з цифровим правом власності та аналогами NFT.

Власники NFT можуть отримати до п’яти пар фізичних кросівок Dunk Genesis у трьох різних кольорах за 222 долари за штуку. Ці різноманітні моделі кросівок включають Dunk Genesis ‘OG’, Dunk Genesis ‘Void’ і Dunk Genesis ‘Clone X’. Після викупу взуття для реального носіння цифрові аналоги залишатимуться у віртуальних гаманцях власників, зберігаючи вічну копію модного одягу. Матеріальні версії надсилатимуться поштою з червня 2024 року.

Для тих, хто хоче придбати пару цих стильних кросівок і не має Nike x RTFKT NFT, одне з цих видань буде доступно для широкої публіки на ComplexCon — «фестивалі майбутнього, який курують експерти». відбудеться в Лонг-Біч, Каліфорнія, 19-20 листопада.

Повні деталі дизайну залишаються в таємниці. Однак те, що залишається впевненим, так це те, що ці інтригуючі кросівки Dunk Genesis моделюють класичний стиль Dunk Low, доповнений технічними футуристичними елементами підошви, щоб підкреслити їх перспективний шарм.

Спільне підприємство Nike і RTFKT Web3

Nike вперше придбала RTFKT у грудні 2021 року після успішного падіння Clone X піонерської модної студії NFT, мінімальна ціна якого на той час становила колосальні 19 тисяч доларів США (5,75 ETH) на OpenSea. Відтоді вони випустили толстовки з доповненою реальністю, поєднуючи модний одяг із Метавсесвітом за допомогою технології NFC, і спільно створили унікальну марку міського взуття з захоплюючою технологією самошнуровки та вбудованим освітленням — знову поєднуючи передовий модний дизайн із технологіями. .

Їхні технічні модні винаходи продовжуються. У березні 2023 року дует випустив кросівки Air Force 1 NFT, розроблені відомим художником Web3 Такаші Муракамі. Власники цих цифрових активів отримують доступ до фізичних версій кросівок, що ілюструє інноваційне використання NFT для стимулювання лояльності клієнтів. Поточна ціна одного з цих NFT зараз становить 294,25 доларів США (0,18 ETH) на OpenSea.

Оскільки модні центри продовжують змішувати фізичну та цифрову сфери, споживачам не лише пропонуються продукти, але вони взаємопов’язані в захоплюючий світ, який поєднує технології, моду та предмети колекціонування. Майбутні кросівки Nike x RTFKT NFT — це те, на що варто звернути увагу.Source link

Поділіться своєю любов'ю