Дослідницька компанія стверджує, що майнери біткойнів викликають хвилю примусових продажів

  • Зниження біткойна вдвічі в квітні може змусити криптовалютних майнерів продати деякі токени, повідомляє Kaiko Research.
  • Ця подія залишила майнерам менше винагород, а операційні витрати залишаються високими.
  • Цим компаніям ще не доводилося використовувати свої біткойн-скарби завдяки високим комісіям за транзакції, але це може змінитися.

Ринки вже давно вважали нещодавнє зниження біткойна вдвічі серйозним стимулом для ціни, але, згідно з даними, це може спричинити хвилю продажів з одного боку сектора. Kaiko Research.

Квітневий халвінг — це попередньо закодована подія, під час якої кількість біткойнів, нагороджених криптомайнерам, скорочується вдвічі. Халвінг минулого місяця став четвертим за 12 років і знизив щоденне виробництво токенів з 900 до 450, Bloomberg повідомили.

Хоча це різке зменшення пропозиції може підвищити ціну токена, воно також додає значні витрати на роботу майнерів.

Майнінгові фірми отримують біткойни лише тоді, коли вони успішно завершують транзакцію блокчейну, що є ресурсомістким процесом — оскільки менше біткойнів отримують для покриття витрат, халвінг, як правило, є прибутковою подією для майнерів, написав Кайко.

Поки що цього не сталося, оскільки фінансування компаній залежало від високих комісій за транзакції — це біткойни, які надаються майнерам за їхні послуги з підтвердження транзакцій. За даними Bloomberg, комісії підскочили на тлі сплеску створення мемів після подій, пов’язаних з удвічі.

В одному прикладі комісія за транзакції становила 16% біткойнів, отриманих Marathon Digital у квітні, порівняно з 4,5% у березні, сказав Кайко, додавши, що «останнє зниження комісії може призвести до тиску на продажі з боку майнерів».

Шахтарі часто відомі накопичення біткойнів без продажу, на що аналітики раніше вказували як на ще одне обмеження пропозиції, що сприяє зростанню цін.

«Наприклад, Marathon Digital володіє 17 631 BTC на суму трохи більше 1,1 мільярда доларів, тоді як Riot Platforms володіє ще 8 872 BTC на суму понад 500 мільйонів доларів», — написав Кайко. «Якщо майнери будуть змушені продати хоча б частину своїх активів протягом наступного місяця, це матиме негативний вплив на ринки.

Хоча Кайко не пояснив, як це може вплинути на ціну біткойна, аналітик Пітер Брандт окремо стверджував, що біткойн може впасти до середини 30 000 доларів у середовищі після удвоєння.

Source link

Поділіться своєю любов'ю