Штат Вісконсін придбав біткойн ETF на 163 мільйони доларів

  • Відповідно до документів 13F, штат Вісконсін придбав біткойни на суму близько 163 мільйонів доларів.
  • Інвестиційна рада штату Вісконсін придбала біткойн ETF у BlackRock і Grayscale у першому кварталі.
  • Інвестиційна рада штату Вісконсін управляє пенсійним забезпеченням штату, вартість якого перевищує 150 мільярдів доларів.

Згідно з даними, у першому кварталі штат Вісконсін придбав біткоїни на 163 мільйони доларів заявка 13F зроблено з Комісією з цінних паперів і бірж.

Інвестиційна рада Вісконсіна керує пенсійним забезпеченням штату Беджер, вартість якого перевищує 150 мільярдів доларів. Пенсійні документи 13F показують, що станом на 31 березня державні акції зберігають близько 38 мільярдів доларів.

Згідно з заявою, правління придбало трохи більше 1 мільйона акцій Grayscale Bitcoin Trust загальною вартістю 63,7 мільйона доларів США та близько 2,5 мільйона акцій iShares Bitcoin Trust загальною вартістю близько 99,2 мільйона доларів США.

За словами старшого аналітика ETF Bloomberg Intelligence Еріка Балчунаса, штат Вісконсін став одним із перших державних пенсійних фондів, який інвестував у криптопростір, і це велика справа.

«Вау, державна пенсія купила $IBIT у першому кварталі. Зазвичай ви не отримуєте ці великі рибні установи в 13Fs протягом року або близько того (коли ETF отримує більше ліквідності), але, як ми бачили, це не звичайне явище. Хороший знак, очікуйте більше, оскільки заклади мають тенденцію рухатися стадами”, – Балчунас опубліковано на X у вівторок.

У 2022 році пенсійне забезпечення штату Вірджинія повідомило, що воно отримало схвалення на інвестування в крипто-прибутковість, у звітах того часу говорилося, що пенсійна система округу Ферфакс інвестувала в цей простір 70 мільйонів доларів.

Біткойн подорожчав після того, як Інвестиційна рада Вісконсіна подала заявку, і в середу зріс на 6,2% до $65 381, що є найвищим рівнем з 6 травня.Source link

Поділіться своєю любов'ю