Ф'ючерсна біржа CME планує запустити торгівлю біткойнами

Розблокуйте дайджест редактора безкоштовно

CME Group, найбільша у світі ф’ючерсна біржа, планує запустити торгівлю біткойнами, щоб отримати вигоду від стрімкого попиту цього року серед менеджерів з Уолл-стріт, щоб отримати доступ до сектору криптовалют.

За словами трьох людей, які безпосередньо знайомі з переговорами, чиказька група проводила дискусії з трейдерами, які хочуть купувати та продавати криптовалюту на регульованому ринку.

План, який ще не завершено, означатиме подальше втручання основних установ Уолл-стріт у сектор цифрових активів після рішення Комісії з цінних паперів і бірж США. затвердження у січні фонди фондового ринку, які інвестують безпосередньо в біткойни.

CME відмовився від коментарів.

Запровадження спотової торгівлі біткойнами на CME, де вже торгуються ф’ючерсами на біткойни, дозволить інвесторам легше здійснювати так звані базові угоди. Поширена стратегія серед професійних біткойн-трейдерів і основний елемент ринку казначейства США, базова торгівля передбачає запозичення грошей для продажу ф’ючерсів при купівлі базового активу та отримання прибутку від невеликого розриву між ними. Основна частина торгівлі казначейства відбувається на майданчиках CME.

Деякі з найбільших світових фінансових установ перетворилися зі скептиків біткойна на його прихильників завдяки його різкому відскоку від мінімуму 2022 року до рекордного рівня на початку цього року, а також зростаючому прийняттю біткойна як оборотного активу та репресіям з боку регуляторів про діяльність незаконного ринку.

Незважаючи на те, що токен втратив одну п’яту своєї вартості з березневого піку вище 73 000 доларів, біржові фонди, пов’язані з монетою, стали найшвидше зростаючими ETF за всі часи.

Хедж-фонди, включаючи Bracebridge Capital, і пенсійні фонди, такі як Wisconsin Investment Board, є одними з великих інвесторів, які вклали активи на понад 10 мільярдів доларів США в компанії, керовані такими менеджерами активів, як BlackRock, Fidelity і Ark. У березні Ларрі Фінк, виконавчий директор BlackRock, сказав, що він «довгостроково оптимізує» біткойн.

CME був одним із найбільших бенефіціарів хвилі відновлення інституційного інтересу, обігнавши Binance як найбільший у світі ф’ючерсний ринок біткойнів, оскільки трейдери намагаються отримати прибуток від волатильності монети.

CME, яка в основному обслуговує хедж-фонди та приватних трейдерів, має близько 26 000 відкритих позицій вартістю близько 8,5 мільярдів доларів на своєму ринку в Чикаго, що більш ніж удвічі перевищує суму рік тому.

Його потенційний бізнес спотової торгівлі буде здійснюватися через місце торгівлі валютою EBS у Швейцарії, яке має широкі правила, що регулюють торгівлю та зберігання криптоактивів, кажуть люди.

Великі традиційні біржові оператори мають неоднозначний досвід торгівлі спотовими криптовалютами. Цього року Deutsche Börse відкрила власний ринок цифрових активів, але CBOE Global Markets, міжміський конкурент CME, минулого місяця заявив, що закриє свій бізнес на спотовому ринку, звинувачуючи це у відсутності чіткого регулювання в США.

Один із керівників криптоторгівлі поставив під сумнів, чи зможе CME завоювати значну частку ринку, якби її бізнес з торгівлі біткойнами працював як два ринки: CME у Чикаго та EBS у Швейцарії. «Мені важко зрозуміти, як вони зможуть отримати всю доступну для них ефективність», — сказав він.

Він додав, що найбільшою перевагою кроку CME було те, що великі регульовані біржі стали більш комфортними з інфраструктурою для торгівлі цифровими активами, наприклад, безпечним збереженням монет.

Це означає, що незабаром біржі зможуть приймати заставу, пов’язану з криптовалютами, наприклад, токенізовані фонди грошового ринку, щоб робити більш своєчасні маржинальні вимоги, сказав він.

Source link

Поділіться своєю любов'ю