План CME запропонувати спотову торгівлю біткойнами відкриває «світ можливостей» для Уолл-стріт – DL News

  • Відповідно до звіту, CME Group планує запропонувати спотову торгівлю біткойнами на своїй ф’ючерсній біржі.
  • Цей крок означає подальше втручання Уолл-стріт у криптовалюту.
  • За словами аналітиків, хедж-фонди та пенсійні фонди частіше користуються цими послугами, ніж тими, які пропонує Coinbase.

Плани CME Group пропонувати спотову торгівлю біткойнами на своїй ф’ючерсній біржі спонукають її залучати клієнтів від вітчизняних криптокомпаній, що означає подальше вторгнення Уолл-стріт у сферу криптовалюти.

Біржа веде переговори з трейдерами, які прагнуть глибше зануритися в криптовалюту Financial Times повідомили в четвер з посиланням на трьох людей, які безпосередньо знайомі.

Це ознака того, що більше фірм з Уолл-стріт хапаються за можливості в криптовалюті після того, як біткойн-ETF BlackRock спровокував рекордний потік нових грошей у цей сектор.

«Це чудово», — сказав Джонатан де Вет, головний інвестиційний директор фірми з торгівлі цифровими активами Zerocap. Новини DL. «Спотова націнка на CME відкриває світ можливостей для установ TradFi».

Райан МакМіллін, головний інвестиційний директор керуючого криптофондом Merkle Tree Capital, сказав, що все ще знаходиться на стадії планування. Новини DL що хедж-фонди, пенсійні та суверенні фонди, швидше за все, співпрацюватимуть із CME, а не з крипто-нативними фірмами, такими як Coinbase.

Причина? Ці фірми не мають таких стосунків із Coinbase, як із CME.

Поки все ще розглядається, CME, що пропонує спотову торгівлю, забезпечить інвесторам єдиний магазин для спотової маржинальної торгівлі на CME, що відкриє можливості для Уолл-Стріт більш активно використовувати біткойн за межами ETF.

Спотова маржинальна торгівля дозволяє суб’єктам позичати кошти для збільшення розміру своєї позиції на спотовому ринку, залучаючи свої операції та потенційно збільшуючи прибутки та збитки.

Приєднуйтеся до спільноти, щоб отримувати наші останні історії та оновлення

Де Вет сказав, що надання подальших регульованих інституційних точок доступу, ймовірно, сприятиме прийняттю серед класу інвесторів, які не схильні до ризику.

Він вказав на «вичерпний процес» для великих фідуціарних інвесторів, щоб пройти належну обачність, як на причину, чому вони обирають пропозицію CME.

Coinbase є однією з небагатьох криптобірж, що працює в США під регульованим прапором після її лістингу Nasdaq у 2021 році.

Інші включають Kraken, діяльність якої регулюється Мережею боротьби з фінансовими злочинами, і Gemini, яка також відповідає Департаменту фінансових послуг штату Нью-Йорк.

Хедж-фонди та пенсійні фонди вже скористалися можливістю глибше зануритися в криптовалюту цього року.

І Інвестиційна рада штату Вісконсін купив iShares Bitcoin Trust — спотовий біржовий фонд BlackRock — на суму 99 мільйонів доларів США — на фоні цього року та дев’яти подібних ETF, які запускаються в США цього року.

CME не повернувся Новини DL' запит на коментар.

Себастьян Сінклер є ринковим кореспондентом DL News. Є підказка? Звертайтесь до Себа за адресою sebastian@dlnews.com.

Source link

Поділіться своєю любов'ю