Форекс – Зустрічний вітер збив біткойн і ефіріум

Картина ринку

Крипторинок втрачає близько 4,5% від свого піку в п’ятницю, повернувшись до зниження після позитивних новин для долара. Чергова партія даних про ринок праці, які значно перевищують очікування, викликала сумніви в тому, що ФРС скоро знизить ставки слідом за ЄЦБ і Банком Канади. Ця зміна настроїв зменшила схильність до ризику, завдавши шкоди криптовалютам.

У п'ятницю біткойн провалив спробу піднятися вище 72 тисяч доларів, опустившись нижче 70 тисяч доларів. Ми ще не спостерігали прискорення зростання першої криптовалюти після подолання опору вниз. З іншого боку, продажі теж не набирають обертів. Очевидно, що ринок криптовалюти залишається в стані купівлі на спаді. Тим часом зустрічні вітри, такі як зростання долара та жорсткіша монетарна політика, продовжують консолідацію.

У той же час Ethereum надсилає дуже тривожний технічний сигнал. Боязкі спроби піднятися від консолідації близько $3800 змінилися дуже вражаючим розпродажем. Друга за величиною криптовалюта впала нижче попередніх локальних мінімумів до $3650. Наступною потенційно важливою зоною підтримки може бути $3300, важливою опорною зоною з березня.

Фон новин

Кількість біткойнів у IBIT, спотовому ETF від BlackRock, перевищила 300 000. Капіталізація фонду досягла $21 млрд, що зробило IBIT лідером серед спотових ETF за рівнем капіталізації.

Обсяг відкритих коротких позицій за акціями MicroStrategy за останні шість місяців зріс втричі до 6,9 мільярда доларів. Шорти розраховують на корекцію після того, як за останній рік капіталізація компанії підскочила в 5,5 разів. MicroStrategy володіє 214 400 BTC вартістю приблизно 15,25 мільярда доларів.

Колишній генеральний директор BitMEX Артур Хейз закликав купувати біткойни (а пізніше і альткоїни), оскільки починається цикл зниження курсу. Минулого тижня ЄЦБ і Банк Канади знизили ключові ставки на 25 базисних пунктів. За його словами, «криптобики прокидаються і ось-ось почнуть здирати шкуру з марнотратних центральних банкірів».

За даними PeckShield, у травні хакери вкрали щонайменше 575 мільйонів доларів, причому збиток від спроб злому в першому кварталі зріс на 42 відсотки порівняно з першим кварталом 2023 року. Зловмисники відмовляються від пошуку вразливостей у смарт-контрактах і зосереджуються на фішингових атаках. і викрадення особистих ключів користувачів.

Технічний директор Ripple Девід Шварц попередив про нову хвилю шахрайства з використанням фішингових посилань для викрадення особистих даних власників XRP.

Дональд Трамп заявив про намір стати президентом криптовалюти і розкритикував спроби демократів регулювати індустрію.

The FxPro Аналітик Команда

Source link

Поділіться своєю любов'ю