Біткойн став другим за величиною закриття за всю історію: подробиці

Біткойн, провідна криптовалюта за ринковою капіталізацією, має керований щоб зареєструвати свій другий за величиною тижневик на даний момент.

Криптокороль завершив неділю на рівні 69 640 доларів після досить нестабільного тижня.

7 червня ціна провідної криптовалюти досягла максимуму в 71 949 доларів, що є найвищою ціною з 21 травня. Однак їй не вдалося подолати рівень опору в 72 000 доларів через сильніші, ніж очікувалося, зростання робочих місць у США, про які повідомлялося в травні. Сильний ринок праці може перешкодити Федеральному резерву знизити процентні ставки найближчим часом. Ризикові активи, такі як криптовалюти, зазвичай виграють від більш м’якої монетарної політики.

Пов'язані

Незважаючи на зустрічний вітер, що викликає макросигнал, Біткойн-бики все ще, здається, готовий повернути рівень у 70 000 доларів США, а найбільша криптовалюта наразі торгується на біржі Bitstamp за 69 540 доларів США.

Величезний приплив, зафіксований минулого тижня спотовими біржовими фондами біткойн, здається, є головним каталізатором зростання для ринку.

Однак поки що криптовалюта залишається обмеженою. За словами генерального директора Galaxy Digital Майка Новограца, він повинен перевищити рівень опору в 73 000 доларів, щоб мати можливість увійти в новий діапазон і врешті-решт перевищити рівень у 100 000 доларів.

Пов'язані

Біткойн досяг свого найвищого тижневого закриття в 71 285 доларів США в березні після досягнення поточного історичного максимуму в 73 794 доларів США 11 березня. Після цього криптовалюта зазнала різкої корекції. 1 травня він впав до 56 500 доларів через подвійний удар уповільнення потоків ETF і занепокоєння щодо стагфляції, викликані такими гучними іменами, як генеральний директор JPMorgan Джеймі Дімон.

Незважаючи на те, що біткойн відновився, йому ще не вдалося піднятися вище рівня 70 000 доларів. як повідомляє U.Todayдовгострокові власники біткойнів, які роздають свої придбані монети новим власникам ETF, можуть бути основною причиною того, чому бики поки що не контролюють ситуацію.

Source link

Поділіться своєю любов'ю