FTX стикається з негативною реакцією після запропонованої оцінки біткойнів клієнтів у 16 ​​тисяч доларів

Банкрут FTX просить схвалення суду для оцінки вимог своїх клієнтів щодо цифрових активів у доларах США, згідно з рішенням суду від 27 грудня подача.

На біржі уточнили, що ця дія була необхідною для запобігання будь-яким перешкодам у процедурі банкрутства, додавши що:

«Ліквідація кожної окремої претензії щодо Цифрового активу є непрактичною та непотрібною та призведе до надмірної затримки розгляду цих справ згідно з розділом 11».

Таким чином, неіснуюча криптоплатформа запропонований оцінювання Біткоїни вартість 16 871 долар США, Ethereum ціна на 1258 доларів США, і SOL Солани по 16 доларів США. Фірма також оцінила AVAX від Avalanche на 14,19 доларів США, стейблкойни USDT, TUSD і BUSD на кілька центів менше, ніж їх звичайна прив’язка в 1 долар.

Вартість багатьох із цих цифрових активів, за винятком стейблкойнів, швидко зросла на тлі значного зростання ринку минулого року. Для контексту, зараз BTC торгується вище 40 000 доларів, а вартість ETH також перевищила 2 200 доларів. SOL також торгується на рівні понад 100 доларів на момент публікації.

Проте FTX стверджувала, що її оцінки представляють «справедливу та розумну» вартість цих цифрових активів станом на дату петиції — листопад. 11, 2022.

Кредитори FTX хочуть «боротися» з рухом

Тим часом ця заява викликала критику з боку кредиторів FTX, які описують це як чергова крадіжка і закликає людей заперечити проти плану.

Суніл Кавурі, один із найвідоміших кредиторів збанкрутілої фірми, зазначив рух сильно занижує вартість цифрових активів і закликає клієнтів «боротися».

«Дослідження Alameda стверджують, що ціни зросли на 40%. Alameda, венчурний капітал FTX, стверджує, що покупці незабезпечених неклієнтських вимог отримують цю додаткову цінність. Кредитори FTX повинні боротися», – додав він.

Коаліція FTX 2.0, група FTX кредитори, консультували клієнтів які хочуть заперечити проти руху до писати лист до судді у справі про банкрутство.

«Будь-хто може надіслати підписаного листа до суду з банкрутства штату Делавер. Адвокат не потрібен», – заявили в групі.

Саймон Діксон, генеральний директор BnkToTheFuture, дзвонив у тому, що клієнти FTX «повинні боротися з цим наполегливо».

Клієнти, які не погоджуються з цією пропозицією, мають заперечити проти плану до 11 січня.Source link

Поділіться своєю любов'ю