За словами криптоінвестора Ніка Картера, ось коли біткойн може почати «справді зростати»

Партнер-засновник Castle Island Ventures і співзасновник Coin Metrics Нік Картер прогнозує, коли біткойн (BTC) може знову почати злітати.

У новому інтерв’ю Bloomberg Television Картер говорить він вважає, що біткойн підніметься в ціні через кілька місяців після можливого затвердження спотових біржових фондів біткойн (ETF) у США.

«Ну, звісно, ​​продаж податків потенційно завершить рік тут, і ми бачили, як ринок відмовився від деяких із цих прибутків останніми днями. Але в основному мова йде про очікування проти каталізаторів.

І на даний момент ринок повністю очікує ETF, і я думаю, що велике зростання, яке ми спостерігали від 20 000 доларів, низьких 30 000 доларів до середини 40 000 доларів для біткойна, я думаю, що це майже повністю засноване на ETF. І так в день [the potential BTC ETF approval]може бути трохи тріпотіння, але я думаю, що ефект може бути приглушеним.

Там, де я очікую зростання ціни, у середньостроковій перспективі я схвильований. Саме тоді, я думаю, ви побачите, що RIA (зареєстровані інвестиційні консультанти) та інші види фінансових організацій, які раніше не могли обов’язково рекомендувати біткойн своїм клієнтам, отримують можливість робити це за допомогою ETF.

Я думаю, що ми побачимо маркетинговий вир від великого спонсора ETF, деяких з найбільших фінансових установ у світі, і саме тоді, я думаю, ця річ справді почне розвиватися, коли ми вступаємо та протягом 2024 року».

Картер також каже, що він очікує схвалення спотових BTC ETF 8 січня, і він вважає, що ETF матимуть набагато більший вплив на вартість біткойна, ніж у квітні 2024 року вдвічі скорочено винагороду майнерам, зменшуючи нову пропозицію біткойна. BTC.

«На даний момент ринок майже впевнений, що найближчими днями ми отримаємо ETF. Більшість аналітиків вважають, що це, швидше за все, станеться до 10 січня. Я думаю, що, швидше за все, це буде восьмого. Таким чином, найближча ціна, безумовно, відображає це очікування. Тому ми навіть можемо побачити тут нову подію продажу.

Однак у середньостроковій перспективі ETF відкриває нові класи капіталу, які інакше не змогли б вийти на ринок і які не змогли б розподілити на біткойн. Тому я думаю, що ви побачите структурні потоки, які будуть позитивними для біткойна.

Халвінг, до якого я, ймовірно, менш конструктивний. Я думаю, що це дуже незначна різниця. Ви бачите лише незначний вплив на пропозицію з точки зору створення граничної пропозиції. Тож уполовинення, я б сказав, менш захоплююче».

На момент написання статті біткойн торгується за 42 559 доларів США, знизившись майже на 2% за останні 24 години.

я

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на Twitter, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

Перевірте заголовки останніх новин

&nbsp

Застереження: думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і ви несете відповідальність за будь-які втрати, які ви можете понести. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: DALLE3Source link

Поділіться своєю любов'ю