Coinbase змінює керівника опіки на тлі поспішного затвердження спотового біткойн-ETF

Опубліковано 1 хвилиною раніше на

На початку цього року Coinbase найняла нового керівника, який очолить відділ зберігання криптовалют, оскільки очікується, що біржа криптовалют надаватиме послуги зберігання традиційним фінансовим установам, які подали заявки на спотові біткойн-ETF.

За словами представника Coinbase, колишній генеральний директор відділу зберігання Coinbase Аарон Шнарх залишив фірму останніми тижнями, але в серпні його змінив Рік Шонберг на посаді керівника відділу зберігання.

Цей крок відбувся, коли такі великі фінансові компанії, як BlackRock, Franklin Templeton і Інвестиції відтінків сірого доручили Coinbase надати кастодіальні послуги, якщо їхні кошти будуть затверджені. Крипто в цілому з нетерпінням чекає, чи будуть схвалені нові ETF.

Раніше в Goldman Sachs

До того, як Шнарх обійняв посаду генерального директора Coinbase Custody, він працював віце-президентом компанії з управління продуктами, зберігання та основної платформи.

За даними LinkedIn, Шонберг раніше працював глобальним керівником відділу розробки продуктів британської клірингової групи LCH і старшим керуючим директором компанії State Street, що надає фінансові послуги, а також чотири роки в Goldman Sachs. профіль.


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Про автора

М. К. Манойлов є кореспондентом The Block з 2020 року — приєднався незадовго до того, як біткойн вперше перевищив 20 000 доларів. Відтоді MK написав майже 1000 статей для видання, висвітлюючи будь-які новини про криптовалюту, але з увагою до NFT, метавсесвіту, ігор web3, фінансування, злочинів, злому та історій про крипто-екосистему. МК має диплом про науку, здоров’я та екологічну звітність Нью-Йоркського університету (SHERP), а також висвітлював теми здоров’я для WebMD та Insider. Слідкувати за МК можна на X @MManoylov та в LinkedIn.

Source link

Поділіться своєю любов'ю