Coinbase каже, що вона ретельно підготувалася до схвалення Bitcoin ETF

Оскільки Coinbase зазнає змін у рамках підготовки до Spot Bitcoin ETF, біржа каже, що вона «широко підготувалася» до Bitcoin Схвалення ETF. «Ми ретельно підготувалися до затвердження ETF», — сказав представник Coinbase у заяві. «Наші системи були розроблені та протестовані для роботи з додатковим обсягом торгів, збільшенням ліквідності та загальним збільшенням попиту на наші системи».

Читайте також: BlackRock дозволив JPMorgan стати учасником Bitcoin ETF

Глава відділу опіки Coinbase Global Inc. Аарон Шнарх залишив компанію останніми тижнями, додав речник. У серпні його змінив Рік Шонберг, який працює в Coinbase з 2021 року, а раніше працював у Goldman Sachs.

Coinbase Custody регулюється Департаментом фінансових послуг Нью-Йорка та перевіряється Deloitte & Touche. Послуги зберігання стануть важливою частиною операцій для потенційних менеджерів спот-біткойн ETF.

Комісія з цінних паперів і цінних паперів (SEC) довго відкладала своє рішення щодо схвалення Bitcoin ETF у США, посилаючись на численні проблеми. Однак суди США тиснули на регулятора, щоб той ухвалив рішення. Таким чином, ажіотаж навколо всього крипторинку, зокрема біткойна, зріс. Таким чином, очікується, що перші Spot Bitcoin ETF будуть затверджені в січні 2024 року.

Читайте також: Прогноз цін у вихідні на Solana SOL

За даними Bloomberg, Coinbase є найпопулярнішим вибором для зберігачів серед претендентів на Bitcoin ETF після будь-якого схвалення. Повернутися в жовтеньГоловний юридичний директор Coinbase Пол Гревал висловив упевненість, що SEC схвалить Spot Bitcoin ETF. Тепер, коли наближається схвалення, Coinbase сподівається бути в авангарді для інвестиційних компаній, які прийматимуть їхні нещодавно затверджені ETF.Source link

Поділіться своєю любов'ю