Біткойн: чи сподіваються трейдери на стійке зростання BTC?  • Обсяг торгів опціонами BTC значно зріс у грудні.
  • Незважаючи на незначне падіння ціни, накопичення BTC залишається сильним.

The Bitcoin [BTC] ринок опціонів переживає сплеск активності, місячний обсяг торгів сягає найвищого рівня на основних біржах криптовалютних деривативів, дані з Дані блоку приладова панель показала.

Щомісячний обсяг торгівлі опціонами BTC, що є найвищим за весь час, зараз становить 38 мільярдів доларів, що на 5% більше порівняно з 36 мільярдами доларів, зафіксованими в листопаді. З початку року місячний обсяг торгів опціонами монети зріс на 89%.

28 мільярдів доларів Deribit становлять 8% від загального місячного обсягу торгів. За нею йде OKX, обсяг торгів якої склав 4,35 мільярда доларів. Binance займає третє місце з місячним обсягом торгів у 3,23 мільярда доларів.

Джерело: Блок

Що це значить?

Зростання обсягу торгівлі опціонами BTC за останній місяць свідчить про вихід на ринок нових трейдерів. Ці нові учасники відкривають позиції через опціонні контракти, підтверджуючи активізацію ринку та наявність високої ліквідності.

На момент преси BTC обмінювався за 42 696 доларів. За даними з CoinMarketCapза останній місяць його вартість зросла на 12%.

Зростання обсягу торгів опціонами монети разом із зростанням її ціни підсилює поточний імпульс. Це свідчить про те, що трейдери роблять ставки на користь тривалого зростання цін.

AMBCrypto виявив, що на ринку ф’ючерсів на монети зберігаються схожі настрої.

За даними з монетне скловідкриті відсотки щодо ф’ючерсів BTC зросли на 12% з початку місяця. Оцінка ставок фінансування на біржах показала, що трейдери робили лише ставки на користь подальшого зростання цін з початку загального зростання ринку в жовтні.

Джерело: Coingglass

BTC на тижневому графіку

Незважаючи на падіння ціни на 3%, яке спостерігалося за останній тиждень, накопичення монет продовжується, згідно з показниками руху ціни BTC на тижневому графіку.


Прочитайте Біткоїни [BTC] Прогнозування ціни 2023-24


Наприклад, ключовий індикатор моментуму монети, індекс відносної сили (RSI), становив 72,46. Так само індекс грошових потоків (MFI) становив 83,2. При цих значеннях тиск купівлі BTC випереджав розпродажі монет.

Крім того, Chaikin Money Flow (CMF) монети підтвердив стабільний приплив ліквідності на ринок BTC. На момент публікації цей показник становив 0,13.

Джерело: BTC/USD на TradingView

Source link

Поділіться своєю любов'ю