Ф'ючерси Dow Jones вимальовуються після безпілотника в Ірані та ракетної атаки на Ізраїль; Біткойн падає

Ф'ючерси на Dow Jones відкриються в неділю ввечері разом із ф'ючерсами на S&P 500 і Nasdaq після суботньої атаки безпілотника та ракети Ірану по Ірану.
XІран запустив сотні безпілотників і десятки ракет по Ізраїлю. Понад 200 було перехоплено, заявив ізраїльський військовий речник, при цьому напад завдав незначної шкоди військовій базі.

Тегеран пообіцяв помститися за удар Ізраїлю по консульству Ірану в Дамаску 1 квітня, в результаті якого загинув старший генерал.

Місія Ірану в ООН заявила, що справу “можна вважати вирішеною”. Добре переданий по телеграфу напад Тегерана, можливо, був спробою продемонструвати сильну відповідь, мінімізуючи ризик значно ширшої ескалації.

Ізраїльські офіційні особи сказали, що буде значна відповідь, але якою мірою? Прем'єр-міністр Біньямін Нетаньяху розмовляв з президентом Байденом у суботу ввечері.

Як відреагують ф'ючерси Dow? Біткойн впав у суботу вдень, впавши з приблизно 67 000 доларів до мінімуму в 60 908 доларів. Наразі він перевищує 62 000 доларів. Ціна біткойна впала на 5,1% до 66 870,29 доларів у п'ятницю станом на 17:00 за східним часом.

Підйом фондового ринку в п'ятницю знизився через побоювання нападу Ірану.

Nasdaq впав за тиждень після встановлення рекорду закриття в четвер Nvidia (NVDA) та інші мегакапіляції та акції штучного інтелекту відновилися. Більших втрат зазнали S&P 500, Dow Jones і Russell 2000.

The Індекс волатильності CBOEпоказник страху на ринку, у п’ятницю піднявся до найвищого рівня з кінця жовтня через занепокоєння Іраном.

Інвестори повинні усвідомити, що п'ятничне ринкове очікування порушило очікування ринку, і відповідним чином відреагувати.

Пізня п'ятниця, Тесла (TSLA) знизити ціну на повну підписку на автономне водіння до $99 на місяць зі $199. Tesla припинила поставки Cybertruckзгідно з онлайн-чатами на вихідних.

Salesforce.com (CRM) знаходиться в переговори про покупку виробника програмного забезпечення для керування даними Інформатика (INFA), повідомляє The Wall Street Journal у п'ятницю ввечері.


Nvidia лідирує в 5 акціях біля точки покупки


Ф'ючерси Dow Jones сьогодні

Ф'ючерси на Dow Jones відкриваються о 18:00 за східним часом у неділю разом із ф'ючерсами на S&P 500 і Nasdaq 100.

Пам'ятайте, що нічна дія в Ф'ючерси Dow і в інших місцях не обов'язково перетворюється на фактичну торгівлю наступного регулярного Фондова біржа сесії.

Ключові прибутки попереду

Goldman Sachs (GS) і Чарльз Шваб (SCHW) повідомте рано в понеділок. Акції Goldman у п'ятницю впали нижче 50-денної лінії, тоді як Schwab тримається в зоні купівлі.

Гігант чіп-обладнання ASML (ASML) і виробник мікросхем Nvidia Taiwan Semiconductor (TSM) можуть бути двома найважливішими прибутками наступного тижня. Їхні результати та вказівки матимуть великі наслідки для сектору мікросхем, включаючи Nvidia, Broadcom (AVGO), Lam Research (LRCX), Прикладні матеріали (AMAT) і KLA Corp. (KLAC).

Усі ці акції фішок мають нові бази або потенційні записи.

Акція Nvidia увімкнена Таблиця лідерів IBD, SwingTrader і IBD 50. Запас ОАК знаходиться на висоті IBD довгострокові лідери список. Акції Nvidia, ASML і Broadcom є на ринку IBD Big Cap 20.


Приєднуйтесь до експертів IBD, які аналізують провідні акції та ринок на IBD Live


Ралі фондового ринку

Підйом фондового ринку був важким тижнем через гарячі звіти про інфляцію CPI та побоювання Близького Сходу, причому втрати в п’ятницю знищили сигнали зростання в четвер.

Індекс Nasdaq, який досяг рекордного рівня закриття в четвер, у п'ятницю впав на 1,6%. біржова торгівля завершити тиждень із втратою 0,45%. Композит закінчився нижче 21-денної лінії, але трохи вище 50-денної та 10-тижневої ліній. Він також все ще торгується з великим днем ​​розвороту 4 квітня.

Індекс S&P 500 впав на 1,55% за тиждень, нижче 21-денного показника. Еталонний індекс закрився трохи вище 50-денної лінії, але нижче 10-тижневої.

Промисловий індекс Dow Jones впав на 2,4% до найнижчого рівня з кінця січня, а індекс Russell 2000 з малою капіталізацією впав на 2,9% до найнижчого рівня з кінця лютого. Обидва явно нижчі за 50 днів.

ETF рівної ваги Invesco S&P 500 (RSP) впав на 2,6%, пронизавши 50-денну лінію в п’ятницю. The First Trust Nasdaq 100 Equal Weighted Index ETF (QQEW) впав на 1,7%, нижче 50-денної лінії до найгіршого рівня з кінця лютого.

Сира нафта подешевшала на 1,4% до $85,66 за барель за тиждень, знизивши внутрішньоденний максимум п'ятниці в $87,67. Золото подорожчало на 1,3% до 2356,20 доларів за унцію, що також значно вище максимумів п'ятниці.

Прибутковість 10-річних казначейських облігацій підскочила на 12 базисних пунктів до 4,5%, а пік у четвер у 4,59% став максимумом за п’ять місяців. Інвестори бачать лише скромні шанси на зниження ставки ФРС у червні та схиляються лише до такого кроку в липні.

Показник страху на фондовому ринку зростає

Індекс волатильності CBOE у п’ятницю піднявся на 16,1% до 17,31, а пік сесії 19,20 був найвищим з кінця жовтня. Надмірний страх може передвіщати як мінімум короткочасне дно. Але показник страху на ринку все ще значно перевищує жовтневі піки, не кажучи вже про максимуми Covid.

Ще один вимірювач настроїв, зокрема читання биків проти ведмедівминулого тижня перебував поблизу надмірно високого рівня.

Якщо напруженість на Близькому Сході зменшиться, акції можуть різко піднятися. Різноманітні індикатори, які вказують на те, що ринок стає перепроданим, також підкріплюють цю надію.

Але ескалація ірано-ізраїльського конфлікту може спровокувати набагато більший сплеск страху та значний відступ від акцій.

ETF

Серед зростаючих ETF ETF iShares Expanded Tech-Software Sector ETF (IGV) впав на 1,7% за тиждень. VanEck Vectors Semiconductor ETF (SMH) знизився на 0,9%. Nvidia і Taiwan Semiconductor є найбільшими холдингами SMH, до складу яких також входять ASML, Lam Research, KLA і AMAT.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) знизився на 1% минулого тижня. Global X US Infrastructure Development ETF (БРОКУВАННЯ) впав на 3,4%. US Global Jets ETF (СТРУМЕНІ) знизився на 2,6%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) знизився на 4%. The Energy Select SPDR ETF (XLE) відступив на 2%, а фонд SPDR для окремих секторів охорони здоров’я (XLV) втратив 3%. Фонд SPDR Industrial Select Sector (XLI) знизився на 2,2%.

The Financial Select SPDR ETF (XLF) впав на 3,6%, головним компонентом якого був JPMorgan. SPDR S&P Regional Banking ETF (KRE) впав на 3,5%.

Відображаючи більш спекулятивну історію акцій, ARK Innovation ETF (ARKK) знизився на 1,25% минулого тижня, а ARK Genomics ETF (ARKG) знизився на 3%.


Час на ринку за допомогою ринкової стратегії ETF IBD


ASML, напівприбуток Тайваню

Голландський гігант обладнання для мікросхем ASML звітує в середу вранці, а гігант ливарного виробництва мікросхем Taiwan Semiconductor має відбутися рано в четвер.

Аналітики очікують, що прибутки ASML впадуть у першому кварталі, але спостерігають відновлення у другій половині. Очікується, що прибутки Taiwan Semi залишаться незмінними, хоча неофіційні цілі можуть бути вищими після того, як 10 квітня ливарний гігант повідомив про кращі, ніж очікувалося, продажі за 1 квартал.

Taiwan Semi отримує вигоду від високого попиту на штучний інтелект та інші передові мікросхеми. Рекомендації TSMC щодо доходів і капітальних витрат будуть ключовими для галузі.

Минулого тижня акції ASML впали на 1,8% до 961,84, закрившись прямо біля 50-денної та 10-тижневої ліній. Тепер він має a плоска основа з точкою покупки 1056,34. Інвестори можуть використовувати лінію тренду близько 1000, щоб почати позицію з 10-тижневого періоду або максимуму 1 квітня 1002,66.

За тиждень акції TSM зросли на 0,85% до 142,56. Акції консолідувалися протягом кількох тижнів, але потрібен ще тиждень для належної бази. Інвестори можуть використовувати максимум 10 квітня 148,43 як вихід, якщо акції Taiwan Semi зростуть на основі доходів.

Акції чіпів

Акції Nvidia за тиждень зросли на 0,2% до 881,86. Акції відскочили від 10-тижневої межі в середу-четвер, перш ніж скоротити прибуток у п'ятницю, все ще утримуючи 21-денний показник. Акції NVDA тепер мають рівну основу з 974 пункт покупки. На даний момент інвестори можуть використовувати максимум четверга 907,39 як ранній вихід.

Акції Broadcom зросли на 0,35% до 1344,07 за тиждень, знайшовши підтримку на 21-денних і 10-тижневих лініях на тлі продовження щільного закриття, але досягнувши опору біля рівня 1400. Зараз акції AVGO консолідуються, а максимум 4 квітня 1403,98 є точкою покупки.

Акції Lam Research впали на 1,2% до 957,04 за тиждень, знайшовши підтримку на 10-тижневій лінії. Згідно з даними, акції мають рівну точку купівлі 1007,39 MarketSurge. У Lam є власні прибутки, які повинні бути виплачені 24 квітня.

Акції Applied Materials не змінилися на рівні 207,86 за тиждень, щільно торгуючись навколо 21-денної лінії. Інвестори можуть сприймати нещодавню консолідацію як де-факто рівну базу з точкою покупки 214,91. А три тижні патерн дає трохи нижчий вхід 213,33 на основі максимуму 11 квітня.

Акції KLAC впали на 0,3% до 680,78, прямо біля 50-денної та 10-тижневої ліній. KLA має 729,15 точки купівлі з плоскою основою. Рішучий крок від 50-денної лінії може запропонувати ранній вхід. Заробітки KLA мають бути отримані 25 квітня.

Що ж тепер робити

Після потужних дій у четвер очікувалося, що ринок продовжить рости, особливо Nasdaq і такі лідери, як Nvidia.

Натомість у п’ятницю відбувся великий відступ в очікуванні удару Ірану по Ізраїлю. Хоча дохідність казначейських облігацій у п’ятницю впала, тижневий сплеск — і подальше зниження процентної ставки ФРС — є ширшим зустрічним вітром.

Але якою б не була причина, для Nasdaq це все ще боковий ринок, і з ним важко впоратися. Для Dow і Russell 2000 — і, можливо, для S&P 500 — це все більше схоже на відкат або нову корекцію.

Інвестори повинні переоцінити після п'ятниці та минулого тижня. Якщо ви зайняли нові позиції в середу-четвер, вам, можливо, доведеться скоротити їх або зовсім вийти.

Настав час попрацювати над списками спостереження. Якщо барабанний бій війни затихне, а майбутні прибутки будуть позитивними, ви захочете бути готовими. Але ви також повинні бути готові до більш агресивного масштабування.

З початком сезону прибутків дізнавайтеся, коли звітуватиметься про ваші активи. Ви також повинні знати, коли ключові конкуренти, клієнти та постачальники ваших холдингів доступні.

Прочитайте Велика картина щодня, щоб бути в курсі розвитку ринку та провідних акцій і секторів.

Будь ласка, стежте за Едом Карсоном у потоках за адресою @edcarson1971 і X/Twitter на @IBD_ECarson для оновлень фондового ринку тощо.

ВАМ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ:

Чому цей інструмент IBD спрощує Сіргл Для найкращих акцій

Найкращі зростаючі акції для покупки та перегляду

IBD Digital: розблокуйте преміум-списки акцій, інструменти та аналіз IBD вже сьогодні

Ціна підписки на Tesla FSD знижена до 99 доларів на місяць

Salesforce веде переговори про покупку Informatica: WSJSource link

Поділіться своєю любов'ю