Біткойн впав на 8% після нападу Ірану на Ізраїль, блимає попередження для світових ринків

Найбільша криптовалюта в суботу впала на 7,7%, що стало найбільшим падінням з березня 2023 року. Токен частково компенсував падіння й перейшов із власника на суму близько 63 230 доларів США станом на 11:36 ранку в Сінгапурі в неділю. Більшість інших основних монет, таких як Ether, Solana та улюблений мемами Dogecoin, зазнали 24-годинних втрат.

Детальніше: Ізраїльська війна з Іраном Оновлення в реальному часі

Іран запустив ударні безпілотники та ракети проти Ізраїлю в очевидну відплату за удар у Сирії, у результаті якого були вбиті високопоставлені іранські військові офіцери, перевівши конфлікт у регіоні у нову небезпечну фазу. Цифрові активи торгуються у вихідні, даючи інвесторам вікно для потенційного настрою, коли традиційні ринки знову відкриються в понеділок, хоча багато що може змінитися від сьогодні до перезапуску.

Криптотрекер

Продовження розпродажу криптовалюти «ймовірно, залежить від подальшої ескалації», — сказав Захір Ебтікар, засновник криптофонду Split Capital, додавши, що «люди справді дивитимуться, як виглядатимуть ринки в понеділок».

БІТКІНагентства

Коли Ізраїль готувався до атаки, напруга вдарила по акціях у п’ятницю та підвищила рівень притулку, як-от облігації та долар. Дані Coinglass показують, що в п’ятницю та суботу було ліквідовано близько 1,5 мільярда доларів США, що призвело до зростання криптовалютних ставок через деривативи, що стало однією з найважчих дводенних ліквідацій принаймні за шість місяців. суттєво погіршуються» в цифрових активах, сказав Ебтікар.Bitcoin знизився приблизно на 10 000 доларів порівняно з рекордом середини березня в 73 798 доларів. Попит на спеціалізовані біржові фонди США, які дебютували в січні, допоміг токену досягти історичного максимуму, але останнім часом чисті надходження в продукти зменшилися. Криптоспекулянти очікують так званого халвінгу біткойна, який зменшить пропозицію нових токенів. вдвічі і очікується приблизно 20 квітня. Історично халвінг став попутним вітром для цін, хоча зростають сумніви щодо ймовірності повторення, оскільки біткойн нещодавно досяг історичного піку.

Source link

Поділіться своєю любов'ю