Генеральний директор Binance Тенг бачить, що біткойн перевищить 80 000 доларів США завдяки надходженню ETF, Банківська справа та фінанси

За словами головного виконавчого директора Binance Річарда Тенга, біткойн продовжить своє рекордне зростання і підніметься вище 80 000 доларів США, оскільки інституційні інвестори вкладають більше грошей у біржові фонди (ETF), забезпечені криптовалютою.

Запуск Bitcoin ETF у Сполучених Штатах на початку цього року залучив інституційних інвесторів і привів нові потоки коштів, сказав Тенг у неділю (17 березня), додавши, що «ми тільки починаємо».

Тенг сказав, що раніше він оцінював криптовалюту наприкінці року на рівні близько 80 000 доларів США, але тепер бачить, що вона перевищує це значення, «зі зменшенням пропозиції та продовженням зростання попиту». Він повторив, що прогноз є його особистою точкою зору, додавши, що ралі не буде «прямою лінією» і що підйоми та падіння будуть корисними для ринку.

Найбільша у світі криптовалюта цього року зросла на 56 відсотків, досягнувши історичного максимуму в майже 73 798 доларів США минулого тижня. Зростання викликало занепокоєння щодо бульбашки серед деяких інвесторів, викликавши хвилю волатильності та розпродажів на останніх сесіях.

Тенг обійняв посаду генерального директора після того, як співзасновник Чанпен Чжао пішов у відставку в листопаді після врегулювання 4,3 мільярда доларів США з владою США.

Відтоді, як вони були схвалені в січні, спотові біткойн-ETF в США невпинно припливають. Очікується, що найближчим часом більше фондів і сімейних офісів збільшать асигнування в біткойн ETF, сказав Тенг. БЛУМБЕРГ

Source link

Поділіться своєю любов'ю