Standard Chartered підвищує цільову ціну біткойна до 150 000 доларів США до кінця року

Standard Chartered Bank підвищив цільову цільову ціну біткойна до 150 000 доларів США з попередньої оцінки в 100 000 доларів США.

Нова ціль походить від постійного сильного припливу нещодавно запущених спотових біржових фондів біткойнів у Сполучених Штатах і, як наслідок, позитивної динаміки ціни біткойнів, серед інших факторів. «У 2024 році, враховуючи різкіше, ніж очікувалося, підвищення цін з початку року, ми бачимо потенціал для BTC

+1,70%
ціна досягне рівня 150 000 доларів США до кінця року в порівнянні з нашою попередньою оцінкою в 100 000 доларів США», – написали аналітики Standard Chartered Bank на чолі з Джеффрі Кендріком у звіті в понеділок.

За словами аналітиків, спотові надходження біткойн-ETF випереджають зростання відкритого відсотка похідних біткойнів. «Це означає, що хоча показники відкритого інтересу наближаються до розтягнутих (2021) рівнів, загальне позиціонування цього разу має бути більш стійким», — сказали вони. «Більшість надходжень, імовірно, будуть липкими потоками пенсійного типу».

The ціна біткоіна зараз торгується на рівні близько 68 000 доларів США. На початку цього місяця він перевищив 73 000 доларів.

Цільова ціна біткойна на 2025 рік

На кінець 2025 року Standard Chartered Bank продовжується підтримувати цільову ціну біткойна на рівні 200 000 доларів США.

Аналітики сказали, що ця мета є «правильною» на основі аналогії із золотом. Зокрема, ціль базується на зміні ціни на золото після введення ETF на золото в США та оптимізації золота проти біткойнів, що передбачає 80% золота та 20% біткойнів у портфелі, кажуть аналітики. «Якщо припустити, що ціна на золото залишиться незмінною, ціна BTC має підвищитися до 190 000 доларів, щоб частка BTC зросла до 20%, визначених нашою оптимізацією портфеля», — зазначили аналітики.

Однак якщо пляма надходження біткойн ETF досяг середньої оцінки банку в 75 мільярдів доларів і/або якщо менеджери валютних резервів почнуть купувати біткойни, банк бачить велику ймовірність перевищення цієї цілі — ціна потенційно досягне 250 000 доларів у якийсь момент у 2025 році.

“Валютні резерви – це ще один великий липкий (потенційний) пул готівки, який може піти по стопах нових пенсійних грошей США”, – сказали аналітики. «Якщо вони це зроблять, ми очікуємо, що найбільші та найбільш ліквідні активи — такі як біткойни — отримають більшу частину надходжень. Ми бачимо зростаючу ймовірність того, що менеджери великих резервів можуть оголосити про купівлю BTC у 2024 році», — додали вони.


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Source link

Поділіться своєю любов'ю