Роберт Кіосакі каже, що він любить біткойни, тому що «незалежно від того, наскільки висока ціна біткойнів, їх буде лише 21 мільйон».

Роберт Кійосакі, автор книги «Багатий тато, бідний тато», є легендою фінансової та інвестиційної спільноти. Його книга розійшлася тиражем понад 40 мільйонів примірників по всьому світу і змінила життя багатьох. Хоча книга була спочатку опублікована в 1997 році, за десятиліття до створення біткойна, його фінансові знання дали йому потужну платформу для обговорення біткойна зі своїми послідовниками.

Кійосакі є відомим прихильником біткойн і володіє дещо сам. Він зробив серйозні прогнози щодо біткойна, заявивши, що він може досягти “100 тисяч доларів до червня“і це”найбільша помилка, яку ви можете зробити, це зволікати“купівля біткойнів.

Не пропустіть:

Зовсім недавно в публікація на XКійосакі обговорює основні відмінності, які він бачить між біткойнами та іншими активами, такими як золото та срібло.

«Я люблю золото і срібло. Я володію золотими і срібними копальнями. Проблема із золотом і сріблом полягає в тому, що … що вищі ціни, то більше золота і срібла знайдено», — написав він. «Те саме з нафтою. Я також володію нафтовими свердловинами. Це не так з біткойнами. Незалежно від того, наскільки високою буде ціна біткойна, його буде лише 21 мільйон. Ось чому я люблю біткойн».

Основний аргумент Кійосакі в дописі зводиться до пропозиції біткойнів. З іншими активами, такими як акції, золото та нафта, пропозиція може постійно змінюватися залежно від ринкових умов і людської участі. Це означає, що ціна активу є не просто функцією купівельної діяльності, але також частково визначається взаємодією людини з пропозицією.

За словами Кійосакі, біткойн – навпаки. У біткойнах використовується фіксована система постачання, тому на ринок кожного блоку виходить заздалегідь визначена кількість біткойнів. Ця кількість також зменшується вдвічі кожні кілька років, а це означає, що пропозиція зростає повільніше. Зрештою це призведе до обмеження пропозиції в 21 мільйон токенів на орієнтовну дату 2140 року.

Тенденції: Біткойн до 100 000 доларів? Ось яка золота помилка, за словами Пітера Шиффа, може статися в подкасті Ентоні Помпліано.

Думка Кійосакі про те, що біткойн досягне 21 мільйона токенів без будь-яких збоїв, не всі дотримуються. Існує ймовірність того, що пропозиція може відхилитися від поточного курсу.

Єдиний спосіб змінити пропозицію – це атака 51% на біткойн. Це відбувається, коли майнер або група майнерів контролює більше половини хешрейту мережі. Це дозволить їм прийняти будь-які зміни у вихідному коді, тобто вони зможуть запропонувати зміну у вихідному коді та прийняти їх самостійно.

Атака 51% на біткойн є вкрай малоймовірною, і, ймовірно, урядам або великим корпораціям знадобиться об’єднатися, щоб досягти такого подвигу.

Думка Кійосакі про ліміт пропозиції біткойнів у 21 мільйон токенів, ймовірно, правда. Однак, якби діяв закон Мерфі, який говорить, що все, що може піти не так, піде не так, атака 51% теоретично може статися.

Читати далі:

«СЕКРЕТНА ЗБРОЯ АКТИВНИХ ІНВЕСТОРІВ» Завантажте свою гру на фондовому ринку за допомогою торгового інструменту №1 «новини та все інше»: Benzinga Pro – Натисніть тут, щоб розпочати 14-денну пробну версію зараз!

Отримати останній аналіз запасів від Benzinga?

Ця стаття Роберт Кійосакі каже, що він любить біткойн, тому що «незалежно від того, наскільки висока ціна біткойна, буде лише 21 мільйон». спочатку з'явився на Benzinga.com

© 2024 Benzinga.com. Benzinga не надає інвестиційних консультацій. Всі права захищені.Source link

Поділіться своєю любов'ю