Генеральний директор Grayscale виступає за спотові опціони Bitcoin ETF, щоб отримати схвалення

Відтінки сірого генеральний директор Майкл Зонненшайн закликав регулюючі органи схвалити спотові опціони на біржові фонди (ETF) біткойнів у своїй заяві 5 лютого.

Sonnenshein написав у дописі на X:

«… Я думаю, що ніколи не було так важливо… виступати за розвиток надійного ринку опціонів на біржі для спотових біткойн ETF. Хоча GBTC існує на публічному ринку з 2015 року, він ніколи не супроводжувався перерахованими опціонами, оскільки вони не є особливістю позабіржового ринку».

В іншому місці він сказав, що до подібних продуктів слід ставитися однаково, написавши:

«Так само, як ф’ючерсні ETF на біткойни та спотові ETF на біткойни повинні (і зараз застосовуються) однаково, так само мають бути перелічені опціони на ці продукти».

Він зазначив, що Нью-Йоркська фондова біржа (NYSE) та інші національні біржі цінних паперів нещодавно подали документи, які дозволять торгувати опціонами на ETF на основі сировинних товарів, як-от власний Grayscale. GBTC фонд.

Тепер SEC має прийняти ці заявки до уваги. Зонненшайн зазначив, що хоча опціони на ф’ючерси ETF на біткойн були швидко запроваджені через автоматичний процес затвердження, спотові опціони на ETF на біткойни мають проходити довший процес затвердження, подібний до процесу для кожного базового фонду.

Зонненшайн назвав опціони «хорошими для інвесторів». Він сказав, що опціони підтримують визначення ціни, дозволяють краще орієнтуватися в ринкових умовах і приносять дохід. Він зазначив, що це стосується як роздрібних інвесторів, так і інституційних інвесторів.

SEC може прийняти рішення щодо варіантів до кінця року

Комісія з цінних паперів і бірж США наразі розглядає різні спотові заявки ETF на біткойни. Агентство відкрило коментарі щодо фонду BlackRock, зареєстрованого на Nasdaq, і різних фондів, зареєстрованих на Cboe BZX, на 19 січня.

Аналітик Bloomberg ETF Джеймс Сейффарт припустив, що рішення може бути прийняте в період з лютого по вересень 2024 року. Окремі звіти від Reuters припускають, що рішення може бути прийнято аж до грудня 2024 року; ця пізніша дата частково пояснюється ймовірністю того, що як SEC, так і Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) потребуватимуть схвалення.

Крім того, 10 січня SEC схвалила різні базові спотові біткойн-ETF. Grayscale була однією з кількох фірм, які отримали схвалення на той час.

GBTC ETF Grayscale, перетворений із існуючого фонду, мав активи в управлінні (AUM) на 20,5 мільярда доларів США на 2 лютого. Це робить його найбільшим спотовим ETF для біткойнів на даний момент, хоча він також відчуває значні відтоки.Source link

Поділіться своєю любов'ю