Генеральний директор JP Morgan каже, що він захищатиме право людей купувати біткоїни

Генеральний директор JPMorgan Chase Джеймі Даймон сказав, що, незважаючи на свої застереження щодо біткойнів, він все одно буде захищати право людей купувати актив, якщо вони бажають.

На цьому тижні Бізнес-саміт Australian Financial Review у Сіднеї, обговорив Дімон біткойни нещодавнього ралі та висловив свої міркування щодо термінів можливого цьогорічного зниження ставки Федеральна резервна система США.

«Я захищаю ваше право викурити сигарету і я захищатиму ваше право купувати біткоїни», — сказав присутнім генеральний директор JPMorgan Chase. Проте він додав, що особисто ніколи не купував би біткойн. «Я вважаю, що це ризик, якщо ви покупець, коли уряди дивляться на всі ці речі, чому вони з цим миряться?» він сказав.

Зважаючи на те, що ціна біткойна досягає нового найвищий за весь час вище позначки в $72 000 на цьому тижні, Даймон припустив, що нещодавнє зростання спонукає інвесторів зупинитися. Потім він натякнув, що ринок може бути свідком бульбашки, і що оптимістично налаштовані покупці можуть не помітити ці сигнали. «Я не дуже впевнений, що світ настільки безпечний чи вільний від ризику», — додав він.

Можливість зниження ставки ФРС у 2024 році

Відповідно до Інструмент CME FedWatch, торговці процентними ставками роблять ставку на те, що ФРС утримуватиме ставки стабільними в березні та травні, перш ніж здійснити перше можливе зниження в червні. Однак на австралійському саміті Даймон сказав, що виступає за те, щоб центральний банк США почекав до кінця року, перш ніж запровадити цикл зниження ставок.

«Ви завжди можете скоротити це швидко і різко», — сказав Дімон. Посилаючись на нещодавні рішення Федерального резерву щодо грошово-кредитної політики, він додав: «Тут трохи поставлено на карту довіру до них, я б навіть зачекав у червні і дав би все вирішити».

Керівник JPMorgan сказав, що будь-яке рішення має прийматися на основі даних, попередивши, що інфляція може бути сильнішою, ніж очікувалося, і що ставки можуть залишатися вищими довше.

Інфляція все ще вперто висока

Лютневий звіт про індекс споживчих цін США (CPI) показує, що інфляція все ще залишається високою, що може перешкодити готовності ФРС почати знижувати ставки.

Минулого місяця ІСЦ зріс швидше, ніж очікувалося, у річному обчисленні до 3,2% порівняно з оцінками 3,1% і 3,1% січня. Базовий показник, який виключає витрати на їжу та енергоносії, також виявився вищим, ніж очікувалося: дані Бюро статистики праці США показали базовий показник у 3,8% проти очікуваних 3,7%.

У місячному вимірі базовий ІСЦ зріс на 0,4%, випередивши очікування на 0,3%, і не змінився порівняно з 0,4% січня. Індекс споживчих цін для всіх міських споживачів (CPI-U) зріс на 0,4% на сезонно скоригованій основі в лютому після зростання на 0,3% у січні.

Біткойн тримається вище $72 000

Ціна біткоїна зросла до рекордного рівня і втрималася вище позначки в 72 000 доларів. За останній місяць ціна цифрової валюти зросла більш ніж на 40%.

Однак за останні 24 години ціна біткойна зросла на незначні 0,04% і перейшла з власника на 72 061 долар США о 8:49 ранку за східним часом. Сторінка ціни блоку.

The Індекс GM 30, що представляє вибірку з 30 найкращих криптовалют, зросла на 0,45% до 157,01 за останні 24 години. За даними CoinGecko, домінування біткойнів становить 49,9%, а домінування Ethereum – 17%. даних.

Біткойн тримається вище позначки в $72 тис. Зображення: The Block.


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Source link

Поділіться своєю любов'ю