Генеральний директор Паоло Ардоіно каже, що Tether збирає майнінг біткойнів на 500 мільйонів доларів майже готовий, оскільки наближається халвінг – DL News

Відправка з Паризького тижня блокчейну

  • Гігант стейблкойнів проклав собі шлях у майнінг біткойнів із заводами в Латинській Америці.
  • «Спочатку ми зосереджуємось на будівництві станцій відновлюваної енергії», — сказав Ардоіно DL News.
  • Tether використовує концентрацію сектора в США.

Генеральний директор Tether Паоло Ардоіно сказав, що це крок, який може сколихнути світову індустрію майнінгу біткойнів, заявив, що створення емітента стейблкойнів у розмірі 500 мільйонів доларів США майже завершено.

Розмовляючи з Новини DL на полях Паризького тижня блокчейнів Ardoino сказав, що капітальні інвестиції профінансували будівництво майнінгових об’єктів та енергетичних станцій в Уругваї, Парагваї та Сальвадорі.

«У Сальвадорі є етап налаштування», — сказав він. «Спочатку ми зосереджуємося на будівництві станцій відновлюваної енергетики. Починаючи від сонця та вітру, а потім переходячи до геотермальної енергії».

Енергія вулкана

У червні 2023 року Tether сказав вона брала участь в ініціативі вартістю 1 мільярд доларів США в Сальвадорі, щоб охопити виробництво геотермальної енергії в країні.

Будьте попереду гри з нашими щотижневими інформаційними бюлетенями

Очікується, що «Energy Volcano» буде живити станцію потужністю 241 мегават, яка, у свою чергу, допоможе запускати установки для майнінгу біткойнів.

Tether керує найбільшою в галузі криптовалютою USDT, прив’язаною до долара США. З випущеними монетами на суму понад 107 мільярдів доларів USDT є найбільшою криптовалютою після біткойна та ефіру.

Спочатку прив'яжи оголосив свої амбіції увійти в майнінговий бізнес, нішу, яка значно відрізняється від стейблкойнів, у листопаді минулого року.

Причина переходу в майнінг? Децентралізація, каже Ardoino.

Приєднуйтесь до спільноти, щоб отримувати наші останні історії та оновлення

«Спочатку майнінг біткойнів був централізований у Китаї, а тепер — у США», — сказав він Новини DL. «Звичайно, США більш відкриті, ніж Китай, але ми не повинні дозволити, щоб одна геополітична юрисдикція була настільки важливою».

Китай з його величезною кількістю дешевої енергії був домом для більшості хешрейту мережі — комп’ютерної потужності, яка підтримує мережу Bitcoin.

Пекін заборонений діяльність у 2021 році та спонукала ан вихід до в НАС. Місцеві органи влади в Кентуккі та Техасі залучили гірничодобувні фірми вигідними податковими знижками та енергетичними угодами.

«Це не чудово для біткойна. Нам потрібно більше різноманітності», — сказав Ардоіно, який був головним технічним директором на Bitfinex перед тим, як зайняти ту саму посаду в Tether у грудні 2017 року.

Він був призначений Генеральний директор Tether у жовтні.

Розполовинення на горизонті

Інвестиції в 500 мільйонів доларів США в майнінгову галузь відбулися всього за два тижні до наступного уполовинення біткоіна.

Кожні чотири роки винагорода, яка видається майнерам кожні 10 хвилин за підтримку блокчейну, скорочується вдвічі. Цього разу він впаде до 3,125 біткойна.

Це нестабільний момент для більшості майнерів, оскільки, хоча їхні операційні витрати залишаються незмінними, їхній основний потік доходу скорочується вдвічі.

Очікується, що найменш ефективні операції постраждають від кризи, тоді як такі великі компанії, як Marathon Digital, повідомили, що прагнуть придбати проблемні активи.

Однак попередні половини були величезним благом для ціни біткойна. За кілька місяців після халвінгу 2020 року криптовалюта подорожчала більш ніж на 600%.

Ліам Келлі є DL News' Берлінський кореспондент. Зв'яжіться з ним за адресою liam@dlnews.com.

Source link

Поділіться своєю любов'ю