Венчурна студія Thesis* дебютує з біткоін-утилітою Mezo, залучивши 21 мільйон доларів

Венчурна продакшн-студія Thesis* залучила 21 мільйон доларів для продукту Mezo, схожого на біткойн рівня 2. Раунд очолив Pantera Capital і залучив участь Multicoin Capital, Hack VC та інших.

Mezo, який отримав назву «економічний рівень біткойнів», зосереджений на забезпеченні швидких і дешевих транзакцій біткойнів, щоб актив міг мати більшу реальну корисність. Mezo дозволяє учасникам своєї мережі блокувати свої біткоіни в обмін на прибуток — систему Mezo називає «Доказом HODL».

Mezo є останнім у нещодавньому поширенні так званого біткойна рівня 2, який дозволяє використовувати біткойн не лише для торгівлі. Інші яскраві приклади включають Babylon і Stacks, які намагаються запропонувати користувачам Bitcoin такі функції, як ставка. BitVM також з’явився як рівень 2, орієнтований на масштабування мережі.

Детальніше: Як халвінг біткойна вплине на L2 біткойна?

Засновник Thesis* Метт Луонго розповів Blockworks, що біткойн зазнав «витоку мізків» після дебатів щодо розміру блоку, які точилися між 2015 і 2017 роками, що змусило розробників додатків розчаруватися біткойнами та почати працювати над іншими блокчейнами.

Але нещодавнє зростання порядкових номерів біткойнів сигналізує про зміну «овертонового вікна» біткойнів, де розробники знову зацікавлені в розширенні корисності біткойна за межі купівлі та продажу, сказав Луонго.

Детальніше: Ординали збільшують комісію за біткойн, але це може бути добре для мережі

Луонго сказав, що він зацікавився корисністю біткойнів, коли іпотечний кредитор сказав йому, що він намагався використати свої біткойни під час покупки житла.

«У мене найгірші гроші у світі, і це схоже на кримінальну дискусію лише тому, що я намагаюся купити будинок», — згадує Луонго. Він перерахував іпотечні кредити, нарахування заробітної плати, пункти кредитної картки, прибутковість казначейства та децентралізовані соціальні мережі як варіанти використання, які можна підключити до біткойна через мережу Mezo.

Thesis* — це студія венчурного виробництва, тобто вона створює деякі стартапи, такі як Mezo, власними силами. Його інші проекти включають додаток для повернення грошей у біткойнах Fold і платформу Threshold для перемикання біткойнів. Threshold пропонує tBTC, токенізовану версію біткойна проведено на блокчейні Ethereum, який буде підтримуватися на Mezo під час запуску.

Називати біткойн-проекти рівня 2 може бути незручно, оскільки деякі такі рішення насправді є сайдчейнами, які з’єднуються з біткойнами через двосторонній міст. Mezo називає себе економічним рівнем для біткойна, щоб уникнути «цирку» навколо номенклатури протоколів.

«Вся термінологічна дискусія навколо L2 абсолютно не має значення. Користувачам байдуже», — сказав Луонго.


Не пропустіть наступну велику історію – приєднуйтесь до нас безкоштовна щоденна розсилка новин.

Source link

Поділіться своєю любов'ю