Генеральний директор Vanguard каже, що гігант з управління активами не буде шукати біткойн ETF, на відміну від конкурентів

Bitcoin.Getty Images

  • Генеральний директор Vanguard Тім Баклі сказав CNBC, що фірма не збиратиметься створювати біткойн ETF.

  • Конкуруючі менеджери активів, такі як BlackRock і Fidelity, чекають на схвалення своїх заявок.

  • Хвилювання з приводу можливого спотового біткойн-ETF спричинило найбільший тижневий приплив у цифрові активи з липня 2022 року.

Не всі з Уолл-стріт планують створити спотовий біткойн-ETF, навіть якщо зростає оптимізм щодо регуляторного шляху щодо його створення.

У той час як конкуренти з управління активами, такі як BlackRock і Fidelity мають заявки, що очікують на розгляд, сказав генеральний директор Vanguard Тім Баклі CNBC у п’ятницю, що його фірма не планує наслідувати цей приклад.

«Ми не будемо шукати біткоін ETF. Це так само, як ми не використовуємо золото як клас активів для наших клієнтів», — сказав він. «Справа не в тому, що люди не можуть туди інвестувати. Ми просто дивимось на класи активів або, знаєте, що належить до довгострокового портфеля, що має внутрішню цінність, має грошові потоки? І це класи активів, які ми І тому ми не переходимо до біткойнів, золота чи будь-яких інших стабільних активів».

Пізніше прес-секретар сказав Insider, що Vanguard розглядає інвестиційні аргументи для криптовалют як слабкі.

«На відміну від акцій та облігацій, більшість криптовалют не мають внутрішньої економічної цінності та не генерують грошових потоків, таких як виплата відсотків або дивідендів», — сказав він. «Крім того, криптовалюти виявилися дуже нестабільними, що суперечить меті Vanguard генерувати позитивні реальні прибутки для інвесторів з часом».

Наразі заявка BlackRock на спотовий біткойн ETF залишається на розгляді Комісії з цінних паперів і бірж. Незважаючи на те, що регулятор дозволяє ф’ючерсні ETF на біткойни, він значною мірою критично ставиться до сфери криптовалют і раніше відхиляв такі заяви.

Але в серпні, Grayscale Investments виграла суд проти SEC, яка раніше відхилила заявку на перетворення свого позабіржового біткойн-трасту на ETF.

Рішення суду викликало надію, що регуляторні перешкоди будуть усунені, що дозволить незабаром затвердити спотовий біткойн ETF.

Тим часом ентузіазм щодо потенційного спотового біткойн ETF продовжує зростати на Уолл-стріт. Раніше цього місяця крипто-бик Майк Новограц сказав CNBC, що так і буде немає сенсу для блокування ETF.

Ринки також демонструють готовність, і приплив у фонди цифрових активів підскочив до найвищого тижневого рівня з липня 2022 року.

Відповідно до останнього звіту Coin Shares, приплив інвестицій у цифрові активи досяг 326 мільйонів доларів за тиждень, при цьому біткойни становлять 90%.

Прочитайте оригінальну статтю на Business Insider

Source link

Поділіться своєю любов'ю