Чому я вибрав золото, а не біткойн

Чому я вирішив порівняти біткойн із золотом, запитує Ашраф Лайді сайту AshrafLaidi.com.

Три прості відповіді: 1) Обидва порівнювані з точки зору їх збереження вартості та квазіобмежений постачання); 2) обидва показали, що діють як можливі замінники/конкуренти один для одного; 3) Коефіцієнт 16,0 має солідний послужний список у визначенні точок перегину у вартості BTC проти USD та інших активів.

Більше про BTC проти золота нижче. Ви вже чули, що біткойн є формою монетарного золота. Обидва вони служать накопичувачами вартості, але є далеко не найкращим засобом обміну. Ринкова вартість золота, яке знаходиться над землею, становить близько 9 трильйонів доларів, тоді як біткойн – 670 мільярдів доларів. Оскільки падіння біткойна частково посилюється завдяки демократизації одного з найбезпечніших інвестиційних інструментів (ETF) найбільшого у світі менеджера активів (Blackrock управляє 9,4 трильйонами доларів), він має потенціал збільшитися в 13 разів (9 трильйонів/670 мільярдів), щоб наздогнати. з капіталізацією золота. У 2020-2022 роках ми дізналися, що все може відбуватися швидко.

Біткойн залишається найпотужнішою комп’ютерною мережею (підтвердження та перевірка транзакцій) у світі, а гроші – найпотужнішою соціальною мережею. Він поєднує в собі ці два елементи разом зі швидкістю обміну, настільки потужною, як електронна пошта. Біткойн не контролюється і не підтримується суверенною державою, а його пропозиція залишатиметься обмеженою на рівні 21 мільйона доларів. Оскільки суверенні держави вдаються до фіскальних акробатів, щомісяця живуть за рахунок випуску боргових зобов’язань для виконання існуючих зобов’язань, фіксований характер пропозиції біткойна в поєднанні з його технічною непереможністю робить його важко пропустити. Співвідношення біткойн/золото вже більше тижня перевищує 16/унція. Подивіться ще раз на відео, щоб самостійно оцінити, що сталося з BTC, коли співвідношення трималося або знижувалося за останні сім років.

Дізнайтеся більше про Ашрафа Лайді на AshrafLaidi.com

Source link

Поділіться своєю любов'ю