Генеральний директорат з питань імміграції: синдикат майнінгу біткойнів ліквідовано після арешту двох громадян Китаю

КУАЛА-ЛУМПУР, 20 січня. Після арешту двох громадян Китаю, відповідальних за операцію в Черасі 19 січня, Міністерство імміграції розкрило незаконний синдикат майнінгу біткойнів.

Генеральний директор з імміграційної служби Датук Руслін Джусох заявив, що двоє громадян Китаю, 28 і 33 років, які працювали сторожем і ремонтником біткойн-машин, були заарештовані під час рейду в офісі після місяця збору розвідувальної інформації.

«Обидва чоловіки не пред’явили жодних дійсних проїзних документів, які, імовірно, зберігаються в агента», — сказав він у сьогоднішній заяві, додавши, що 12 600 ринггітів готівкою, 30 автоматів для біткойнів, два автомати для охолодження біткойнів, два комп’ютери, ноутбук і також вилучено дві одиниці випробувального обладнання.

Оголошення

Кажуть, що синдикат проводив незаконні операції з видобутку біткойнів за бізнесом, пропонуючи послуги тонування, щоб уникнути влади, сказав Руслін, додавши, що двоє чоловіків були затримані в імміграційному депо Путраджаї за порушення, передбачені Законом про імміграцію 1959/63 та Імміграційні правила 1963 року.

Крім того, бангладешець, який діяв як посередник для іноземних працівників, був серед шести іноземців, заарештованих Департаментом імміграції в приміщенні в Ампангу, Селангор 17 січня.

Руслін сказав, що під час операції було перевірено 16 осіб, а шістьох, п’ятьох бангладешців та індонезійку віком від 27 до 56 років було заарештовано за те, що термін дії тимчасових дозволів на роботу закінчився, з 91 I-Kads (іноземні картки працівника), 561 Construction Industry Development Development. Вилучено картки борту (CIDB), 42 закордонні паспорти, 33 фірмові печатки та 27 відмов, що містять інформацію про компанію, а також 740 050 ринггитів.

Оголошення

Шестеро іноземців були заарештовані за підозрою в правопорушеннях відповідно до Закону про імміграцію 1959/63 та Правил імміграції 1963 року та були поміщені до імміграційного депо Путраджая для подальшого розслідування. — Бернама

Source link

Поділіться своєю любов'ю