Габор Гурбакс натякає на вирішення проблеми Арнольда Шварценеггера в Мюнхені

Зміст

Стратегічний радник для визначення емітента Bitcoin ETF VanEck і Tether Габор Гурбакс поділився, що голлівудська зірка, відома за фільмами про Конана Варвара і франшизі «Термінатор» Арнольд Шварценеггер, потрапила в біду в аеропорту Мюнхена.

Будучи a Bitcoin Гурбакс натякнув, що біткойн міг би легко вирішити цю проблему.

Шварценеггер не може здійснити платіж до сплати податків

За словами а звіт CNNРаніше цього тижня легендарного австрійського актора затримали в аеропорту Мюнхена за те, що він не задекларував дорогий годинник, який він носив після прибуття до столиці Баварії.

Тепер, як повідомляє CNN, «Термінатора» і колишнього губернатора Каліфорнії чекає кримінальна податкова справа. Митник в аеропорту Мюнхена повідомив CNN, що Шварценеггер порушив правило обов'язкового декларування товару з країни, що не входить до ЄС, імпортованого до Європейського Союзу, який мав залишитися в ЄС.

Шварценеггера протримали в аеропорту Мюнхена дві години, а потім відпустили. Він не задекларував годинник швейцарської компанії Audemars Piguet, бренду годинників класу люкс, який планував продати на аукціоні в Австрії з благодійною метою.

Актор і колишній американський політик запропонували сплатити потенційний податок наперед. Однак митники не змогли скористатися автоматом для банківських карток.

Біткойн це виправляє

Нарешті Шварценеггера відвезли в банк, де він мав зняти необхідну суму готівки. Однак ліміт банкомату був занизьким, і банк закрили. Коли вони повернулися в аеропорт, офіцер приніс новий портативний термінал для банківських карток, тож актор нарешті зміг розрахуватися. Сума, яку заплатив актор, не повідомляється.

«ЄС — це жарт», — додав Габор Гурбакс, ніби натякаючи, що платіж можна було здійснити в біткойнах набагато швидше і без необхідності змушувати Шварценеггера кудись їхати, а потім повертатися в аеропорт.

Для того, щоб провести транзакцію в Bitcoin, потрібен лише смартфон або ноутбук, підключений до Інтернету. Залежно від гаманця або криптовалютної біржі, де платник зберігає свої біткойни, транзакція може тривати від кількох хвилин до кількох годин. все-таки Мережа Bitcoin Lightning дозволяє здійснювати мікроплатежі в BTC набагато швидше.Source link

Поділіться своєю любов'ю