Халвінг біткойна тут: реакція Crypto Twitter

Довгоочікуваний халвінг біткойна настав, і прихильники біткойна підбадьорили цю подію, і багато хто проголосив нову еру в біткойнах, зокрема, коли новий протокол Runes також з’явився в мережі.

З початку нового року невпинно зростає очікування щодо скорочення вдвічі. У січні, після того, як SEC схвалила перший набір біткойн-ETF, масла у вогонь підлили, і інвестори почали припускати, що означатиме четверте вдвічі для ціни криптовалюти номер один.

Згідно з аналітичним сайтом, напередодні халвінгу настрої навколо біткойна були високими, з позитивним рейтингом 47%. LunarCrush. The серцебиття криптоспільноти було надійно відстежено в Twitter. Обмін криптовалют Coinbase створити сцену з кінчиком капелюха для цифрового робочого класу Bitcoin.

«Четвертий халвінг біткойна майже тут» фірма написала Twitter. «І належна подяка для тих, хто постраждав найбільше. Отже, дякую шахтарям за те, що ви спрямовуєте гроші».

Коли нарешті з’явився біткойн-блок 840 000, Crypto Twitter святкував.

Майкл Сейлор, засновник єдиного найбільшого інституційного власника BTC, оголосив «840 000 блоків правди».

«Це мій 4-й халвінг!» Генеральний партнер Asymmetric Ден Хелд сказав у Twitter. «2012: я навіть не знав про це. 2016: вечірка Bitgo лише з 20 людьми; 2020: блокування через COVID; 2024: Друзі та родина знають про це, про це говорять у пресі, вечірки по всьому світу. Неймовірно бачити, що біткойн стає мейнстрімом».

Ця подія зібрала багато ентузіастів криптовалюти разом особистоі викликало оптимізм щодо майбутнього.

«НІКОЛИ В ІСТОРІЇ ЛЮДСТВА блага, якими люди користуються як гроші, не було так мало», — засновник і генеральний директор Custodia Bank Кейтлін Лонг сказав. «Щасливого біткойн-халвінгу, дивлячись!»

“Щасливого наполовину!!!” Генеральний директор Swan Bitcoin Корі Кліппстен сказав. «Залишилося нуль блоків, ласкаво просимо в Епоху 5!»

«Ми так довбано рано», фінансовий письменник Зак Воель сказав.

«Щасливого халвінгу біткойна», Орд.іо обліковий запис розміщено. «Ера рун почалася!»

Для деяких халвінг був лише короткою перервою в нескінченному циклі роботи.

Не всі були в радісному настрої. Недоброзичливці біткойнів також знайшли час, щоб облити святкування холодною водою.

«Вітаємо біткойнерів із халвінгом», — давній критик біткойнів Пітер Шифф твітнув. «Ви, хлопці, відзначаєте цю подію, влаштовуючи сьогодні вечірки? Мене ні на які не запрошували. Я вважаю, що халвінг — це доречна назва для того, що відбувається, оскільки незабаром #Bitcoin #HODLers скоротять свої статки вдвічі».

Тепер, коли вдвічі настало, спекулянти тепер можуть побачити, чи були їхні прогнози правильними. Загальне очікування щодо халвінгу полягало в тому, що це призведе до стрімкого зростання ціни біткойна — зрештою. У лютому засновник SkyBridge Capital Ентоні Скарамуччі припустив, що після половинного біткойн може перевищити 200 000 доларів.

Проте ще рано підтверджувати будь-які ставки. У першу годину після половини, ціна Bitcoin утримується по суті стабільно.

Редаговано Раян Озава.

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.Source link

Поділіться своєю любов'ю