Haun Ventures набирає обертів на біткоіни

Цього тижня фірма інвестувала 5 мільйонів доларів США в Agora, інтерфейсне рішення для управління DAO

Блокчейн-стартапи були коли Кеті Хоун покинула Andreessen Horowitz у 2021 році, щоб відкрити власну венчурну компанію, орієнтовану на криптовалюту. Але незабаром після того, як Хаун оголосив, що два фонди Haun Ventures становлять 1,5 мільярда доларів, ціни на криптовалюту впали, а FTX обвалився.

Незважаючи на величезний арсенал сухого порошку, Haun Ventures не поспішала дешево збирати частки в криптовалютах і web3, а багато спостерігачів дивувалися коли фірма прискорить темпи розгортання.

Хоча Haun Ventures каже, що не зовсім склала руки (і капітал) через падіння криптовалюти, фірма була, мабуть, більш обережною, ніж очікувала спочатку.

Але тепер, коли ціни на біткойни відновилися до своїх попередніх максимумів, інвестиційна активність Haun Ventures різко зростає. За словами Haun Ventures, компанія зробила 48 інвестицій у фонди прискорення на 500 мільйонів доларів США на ранній стадії та 1 мільярд доларів на пізній стадії.

Останньою інвестицією фірми є Agora, додаток, який спрощує голосування та прийняття інших рішень для децентралізованих автономних організацій. У вівторок компанія провела стартовий раунд на 5 мільйонів доларів США в Agora за участю Seed Club, Coinbase Ventures, Balaji Srinivasan та інших.

Сем Розенблюмпартнер Haun Ventures, сказав, що значною перешкодою для участі DAO була відсутність простого інтерфейсу користувача, який дозволяє учасникам схвалювати (або голосувати за) впровадження оновлень програмного забезпечення для протоколів, якими вони керують.

Процес був дуже фрагментарним. Певні рішення приймалися в окремому каналі Discord; «тоді ти [the community would] піти в інше місце, щоб проголосувати за виділення доларів у скарбниці на певний проект», – сказав Розенблюм.

Agora вирішує цю проблему для учасників DAO, надаючи просте у використанні рішення для спільноти та керування протоколами. «Історично склалося так, що якщо ви хотіли брати участь у розподілі ресурсів скарбниці протоколів, вам доводилося самостійно виконувати купу дій у ланцюжку, що, ймовірно, означає, що у вас є апаратне та програмне забезпечення, якого немає у більшості людей», — сказав Розенблюм.

Передбачається, що Agora спростить участь у DAO для нетехнічних користувачів. Розенблюм порівняв його з Coinbase, який спростив торгівлю монетами для більшості людей.

Компанію заснував у 2022 році Чарлі Фенг, який був співзасновником fintech Clearco; дизайнер продуктів Coinbase Ітон Чжан; та інженер-програміст Кент Фенвік.

Agora, яка, по суті, є пропозицією SaaS, уже використовується такими протоколами, як Оптимізмa href=”https://agora.ensdao.org/” target=”_blank” rel=”noopener”>ENS і Uniswap.

Розенблюм пояснив, що ці протоколи із задоволенням платять за Agora, тому що це допомагає знизити бар’єр для участі в їхній спільноті.

Хоча активність у криптосвіті, безумовно, прискорюється, Розенблюм не сказав, коли саме Haun Ventures завершить розгортання свого поточного фонду. Але він сказав, що інвестиції продовжаться і в наступному році.

Source link

Поділіться своєю любов'ю