«Біткойн Ісуса» звинувачують у податковому шахрайстві на 50 мільйонів доларів

Фото: Дадо Рувіч (Reuters)

Ранній криптоінвестор Роджер Вер, він же «Біткойн Ісус», був звинувачують у податковому шахрайствіа Міністерство юстиції заявило, що він ухилився від сплати майже 50 мільйонів доларів США.

В обвинувальному акті, поданому до федерального суду в Лос-Анджелесі, 45-річний Вер звинувачується в шахрайстві з поштою та ухиленні від сплати податків. Міністерство юстиції заявило, що обвинувальний акт було розпечатано після його арешту в Іспанії на вихідних, і влада США домагається його екстрадиції.

Вер отримав прізвисько «Біткойн-Ісус» завдяки своїм раннім інвестиціям у криптовалюту та схильність проповідувати про це. Народився в Каліфорнії, Вер відмовився від громадянства США в лютому 2014 року, щоб стати громадянином Сент-Кітс і Невіс, двоострівної держави, розташованої між Атлантичним океаном і Карибським морем.

Відповідно до обвинувачення, Вер не зміг повідомити про 131 000 біткойнів, якими він володів у 2014 році, коли він відмовився від громадянства. Використовуючи цей метод, Вер, як стверджується, ухилявся від сплати податків, недооцінював свої біткойни та ухилявся від сплати податків. На даний момент біткойн торгується на рівні близько 57 000 доларів, що означає, що 131 000 біткойнів Ver коштують приблизно 7,5 мільярда доларів.

Звинувачення Вері висувається через день після обміну криптовалюти Засновник Binance Чанпен Чжао, який минулого року визнав себе винним у відмиванні грошей, отримав чотири місяці арешту. Раніше Сем Бенкман-Фрід, колишній генеральний директор криптобіржі FTXбув засуджений до 25 років позбавлення волі.

Ця стаття спочатку з'явилася на Кварц.

Source link

Поділіться своєю любов'ю