Хав'єр Мілей запускає біткоін-революцію в Аргентині


6:39 ▪
3
хв читання ▪ по
Фенелон Л.

Аргентина робить гігантський крок до впровадження криптовалюти. Президент Хав’єр Мілей, палкий прихильник економічного лібералізму, пропонує грошову революцію, широко відкривши двері для біткойнів.

Аргентина відкриває шлях до Bitcoin

Хав'єр Мілейлібертаріанський економіст, обраний наприкінці 2023 року, не приховує свого захоплення біткойнами.

Під час обміну на X (раніше Twitter) він заявлено: “Буде вільна конкуренція валют, тому, якщо ви захочете використовувати біткойн, проблем не виникне.” Ця позиція радикально контрастує з традиційним підходом центральних банків.

Підхід Milei не обмежується біткойнами. Він передбачає екосистему, де співіснують різні одиниці вартості, зокрема згадуючи WTI та BTU. Таким чином, ця відкритість може запропонувати аргентинським компаніям безпрецедентну гнучкість у їхніх транзакціях.

Президент Аргентини розглядає біткойн як потенційне рішення хронічних економічних труднощів країни. Він особливо високо оцінив модель зростання біткойна, засновану на дефіциті, назвавши її засобом «повернути грошову силу людям».

Це бачення є частиною його ширшої стратегії, спрямованої на стабілізацію економіки шляхом бюджетної економії та відмови від надмірного друкування грошей.

До монетарної революції в Латинській Америці?

Хав'єр Мілей не просто говорить: його уряд нещодавно запровадив a рахунок скасування зобов'язань щодо податкової декларації для криптовалют.

Відкритість Аргентини для криптовалют є частиною більш широкого руху в Латинській Америці. Зокрема, країна почала переговори з Сальвадором, піонером у прийнятті біткойна як законного платіжного засобу.

Дійсно, ця співпраця між Буенос-Айресом і Сан-Сальвадором виходить за рамки простого обміну досвідом. Деякі оглядачі бачать у цьому початок більш радикальних амбіцій: зробити біткойн новою спільною валютою, здатною конкурувати з доларом і традиційними валютами в регіоні.

Підхід Мілеї викликає інтерес далеко за межами Аргентини. Ілон Маск, генеральний директор Tesla та знакова фігура в галузі технологій, нещодавно продемонстрував свою підтримку, публічно порекомендувавши інвестувати в Аргентину після засідання з президентом.

Підсумовуючи, сміливе бачення монетарної свободи Мілі могло б змінити економічний ландшафт Аргентини та надихнути інші країни на пошуки інноваційні грошові альтернативи.

Збільште свій досвід роботи з Cointribune за допомогою нашої програми «Читайте, щоб заробити»! Заробляйте бали за кожну прочитану статтю та отримуйте доступ до ексклюзивних винагород. Зареєструйтеся зараз і почніть отримувати переваги.

Натисніть тут, щоб приєднатися до програми «Читайте, щоб заробити» та перетворите свою пристрасть до криптовалюти на винагороду!

Фенелон Л. аватарФенелон Л. аватар

Фенелон Л.

Passionné par le Bitcoin, j'aime explorer les méandres de la blockchain et des cryptos et je partage mes découvertes avec la communauté. Mon rêve est de vivre dans un monde où la vie privée et la liberté financière sont garanties pour tous, et je crois fermement que Bitcoin est l'outil qui peut rendre cela possible.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Погляди, думки та думки, висловлені в цій статті, належать виключно автору, і їх не слід сприймати як інвестиційні поради. Проведіть власне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.Source link

Поділіться своєю любов'ю