Близнюки-мільярдери Вінклвосс пожертвували 2 мільйони доларів у біткойнах на підтримку Дональда Трампа

Топ лінія

Криптовалютні мільярдери, близнюки Вінклвосс, у четвер оголосили, що жертвують біткойни на суму по 1 мільйону доларів кожен на підтримку Дональда Трампа, останніх мільярдерів, які підтримали колишнього президента, який все більше використовує криптовалюти під час своєї кампанії 2024 року.

Ключові факти

У X пост оголосивши про свою пожертву в розмірі 15,47 BTC (1 мільйон доларів США), Тайлер Вінклвосс сказав, що голосуватиме за Трампа в листопаді, тому що він «вибір за біткойни, криптовалюту та бізнес», і закликав «криптоармію» зробити те саме .

У своєму довгому дописі криптомільярдер атакував адміністрацію Байдена, заявивши, що вона «відкрито оголосила війну проти криптовалют» і звинуватив її в тому, що вона використовує державні установи для «залякування, переслідування та подання до суду на хороших гравців нашої галузі».

Камерон Вінклвосс також сказав він пожертвував Трампу 15,47 BTC і сказав, що «покладе край війні адміністрації Байдена з криптовалютою».

З посиланням на неназваного представника CoinDesk повідомили пожертвування підуть до Комітету Трампа 47, спільного комітету зі збору коштів, який може розділити суму відповідно до федеральних правових обмежень щодо пожертвувань на кампанію.

Отримуйте текстові сповіщення Forbes про екстрені новини: Ми запускаємо сповіщення про текстові повідомлення, щоб ви завжди знали про найголовніші історії, які формують заголовки дня. Надішліть повідомлення «Сповіщення» на номер (201) 335-0739 або зареєструйтеся тут.

Важлива цитата

«Адміністрація Байдена постійно атакувала американський бізнес у всіх напрямках і зневажала його найбільших героїв. Злочин – це завжди успіх, а винагородою – глузування, штрафи та ще більше тяганини», – написав Тайлер Вінклвосс у своєму дописі.

Ключове тло

Близнюки Вінклвосс та їх криптовалютна біржа Gemini зіткнулися з численними позовами інвесторів і уряду протягом останніх кількох років у зв’язку з крахом у 2022 році програми отримання прибутку під високі відсотки Gemini Earn. У рамках врегулювання з Департаментом фінансових послуг Нью-Йорка в лютому Gemini погодився повернути 1,1 млрд дол клієнтам програми Earn і сплатити штраф у розмірі 37 мільйонів доларів за недотримання вимог.

Оцінка Forbes

Згідно з нашими оцінками, капітал Тайлера та Кемерона Вінклвоссів становить 2,7 мільярда доларів кожен, що поміщає їх обох на 1242 місце в списку мільярдерів у реальному часі.

Дотична

Останніми місяцями Трамп і його кампанія активно висловлювали свою про-крипто- та про-біткойн-позицію. Це повний поворот для колишнього президента, який раніше скептично ставився до криптовалют під час перебування на посаді в Білому домі. У 2019 році він сказав, що «не фанат» біткойнів та інших криптотокенів, які «не були грошима». Потім він назвав ці цифрові валюти «дуже мінливими» активами, «заснованими на повітрі», і розкритикував їх за сприяння «незаконній поведінці». Однак за останні кілька місяців Трамп доклав зусиль, щоб заручитися підтримкою технологічної та криптоіндустрії, і представив себе їхнім прихильником. Кампанія колишнього президента тепер приймає пожертви в криптовалюті і навіть вимагає біткойн майнери допомогти «стабілізувати енергопостачання з мережі». У публікації на своїй платформі Truth Social на початку цього місяця сказав колишній президент він хоче, щоб усі біткойни, що залишилися, видобувалися в США, і позиціонує найдорожчу криптовалюту в світі як «останню лінію захисту від» цифрової валюти Центрального банку (CBDC). Трамп також розкритикував «ненависть» Байдена до біткойнів, заявивши, що його позиція допомагає лише «Китаю, Росії та лівим радикалам-комуністам».

Подальше читання

Близнюки Вінклвосс кажуть, що кожен віддав по 1 мільйону доларів на президентську кампанію Трампа (CoinDesk)

Source link

Поділіться своєю любов'ю