Уряд Німеччини переміщує біткойни на біржі на 195 мільйонів доларів

Уряд Німеччини перемістив щонайменше 195 мільйонів доларів біткойнів (BTC) до бірж, згідно Розвідка Аркхема.

Arkham додав, що 19 червня уряд Німеччини перемістив 600 мільйонів доларів у BTC, 130 мільйонів із яких було надіслано на чотири «ймовірні адреси обміну». Підтверджено, що три з адрес є обмінними «гаманцями послуг». Кракен, Bitstampі Coinbase.

Деякі висловили занепокоєння щодо впливу на ринок, якщо Німеччина продовжить продавати свій значний скарб цифрових активів.

Згідно з повідомленнями, перекази біткойнів здійснювалися Федеральним управлінням кримінальної поліції Німеччини (BKA), яке на початку цього року вилучило майже 50 000 BTC з піратського сайту Movie2k.to. Це був висновок після великого вилучення в 2018 році піратського веб-сайту, яким керували дві особи, що стало однією з найбільших конфіскацій криптовалюти в історії.

Згідно з даними Arkham, після останніх транзакцій уряд Німеччини володіє 47 179 BTC, вартістю приблизно 3 мільярди доларів на момент публікації.

Біткойн-холдинги між націями

BitcoinTreasuries вказує на те, що Відповідно до публічної інформації, Німеччина посідає четверте місце серед держав за розміром біткойнів.

Трійку лідерів складають США з 13,9 мільярдами доларів у біткойнах, Китай з 12,4 мільярдами доларів і Великобританія з майже 4 мільярдами доларів. Кожен уряд накопичував свої BTC в основному шляхом конфіскацій правоохоронними органами протягом останніх кількох років.

Україна займає п’яте місце за величиною в біткойнах – 46 351 BTC, в основному отриманих від колишнього урядовця Юрія Щиголя.

Тим часом деякі країни накопичують біткойни шляхом покупок, інвестицій і пожертвувань. Сальвадор, піонер у прийнятті Bitcoin як законного платіжного засобу, наразі тримається 5779 BTC — на момент публікації оцінюється приблизно в 390 мільйонів доларів.

Вартість активів Сальвадору свідчить про значний прибуток, оскільки країна почала закупівлі у вересні 2021 року. Так само Венесуела також звернулася до біткойнів на тлі проблем із гіперінфляцією та санкціями США, тоді як Центральноафриканська Республіка нещодавно оголосила, що прийме біткойн як офіційна валюта

Тим часом Бутан тихо майнить біткойни з 2019 року і наразі має приблизно 621 BTC.

Згадується в цій статті

Source link

Поділіться своєю любов'ю