Шифф прогнозує, що ціна біткойна продовжуватиме падати протягом кількох років

Зображення обкладинки через www.youtube.com

Відмова від відповідальності: думки, висловлені нашими авторами, є їхніми власними і не відображають погляди U.Today. Фінансова та ринкова інформація, надана на U.Today, призначена лише для інформаційних цілей. U.Today не несе відповідальності за будь-які фінансові втрати, понесені під час торгівлі криптовалютами. Проведіть власне дослідження, звернувшись до фінансових експертів, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення. Ми вважаємо, що весь вміст є точним на дату публікації, але певні згадані пропозиції можуть більше не бути доступними.

Недоброзичливець біткойнів Пітер Шифф має передбачив що ціна провідної за ринковою капіталізацією криптовалюти продовжить падати протягом наступних кількох років.

«Ви можете продовжувати дивитися на цей графік протягом наступних кількох років, поки ціна біткойна продовжує падати, а ціна золота продовжує рости», — написав Шифф на платформі соціальних мереж X.

Шифф зазначив, що біткойн зараз впав на 14% після того, як 14 березня досяг свого історичного максимуму в 73 737 доларів. Для порівняння, золото зросло на 10% за той самий період часу.

Пов'язані

Ті, хто продав свої золоті ETF, щоб придбати біткойни, зараз впали на 24%. «Через який час вони зрозуміють, що зробили помилку?» – запитує Шифф.

Раніше цієї п'ятниці ціна біткойна на біржі Bitstamp впала до внутрішньоденного мінімуму в 63 356 доларів, найнижчого рівня 15 травня.

У четвер чистий відтік біткойн-ETF склав 140 мільйонів доларів, що створило додатковий тиск на биків. Наразі ці продукти зафіксували шість днів поспіль негативних потоків.

Деякі нещодавні каталізатори зростання включають запуск спотового біткойн ETF VanEck в Австралії та величезну купівлю біткойна MicroStrategy за 768 мільйонів доларів. Однак ці позитивні новини, швидше за все, були враховані, і ринок продовжував падати.

Пов'язані

Хуліо Морено, керівник відділу досліджень криптовалютної аналітичної фірми CryptoQuant, зазначив, що ринок біткойнів зараз перебуває в найменшому оптимістичному стані з вересня 2023 року.

Псевдонімний біткойн-трейдер DonAlt зазначив, що ціна біткойна наразі переживає момент «зроби або помри» на тижневому графіку. Якщо біткойн керує щоб утримати поточний рівень підтримки, DonAlt вважає, що нові історичні максимуми є «імовірними».

Source link

Поділіться своєю любов'ю