Виконавчий директор Binance вітає крок Standard Chartered щодо запуску торгового центру біткойнів

Binance генеральний директор Річард Тенг привітав Standard Chartered у криптоіндустрії після того, як стало відомо, що банківський гігант готується запустити відділ спотової торгівлі для Bitcoin і Ethereum.

Цей крок зробить банк однією з перших великих традиційних фінансових установ, яка запропонує послуги прямої торгівлі найкращими цифровими активами, і може створити конкуренцію Binance за домінування в цьому секторі.

Binance є найбільшою криптовалютною біржею за обсягом торгів, і за останні роки вона зіткнулася з кількома регуляторними проблемами. За словами Кайко данихпонад 53% загального обсягу торгів BTC на централізованих біржах відбувається на платформі.

Прокрипто рухи

Джерела, обізнані з цим питанням, повідомили Bloomberg, що нове відділення буде частиною підрозділу банку з торгівлі іноземною валютою та працюватиме з Лондона. Як повідомляється, речник банку сказав:

«Ми тісно співпрацюємо з нашими регуляторами, щоб підтримати попит наших інституційних клієнтів на торгівлю біткойнами та Ethereum відповідно до нашої стратегії підтримки клієнтів у ширшій екосистемі цифрових активів, від доступу та зберігання до токенізації та взаємодії».

Банк ще не відповів CryptoSlate запит на додаткові коментарі під час преси.

Ініціатива Standard Chartered відображає зростаючий попит на впровадження інституційної криптовалюти та підкреслює прихильність банку до галузі, що розвивається. Наразі банк має частки у двох криптовалютних бізнесах, Опіка Зодіа і Zodiac Markets, які надають такі послуги, як зберігання криптовалют і позабіржова торгівля цифровими активами.

Інституційний інтерес

Криптоспільнота сприйняла новину про крок банку, розглядаючи це як значний крок до подальшого інституційного впровадження криптовалюти.

Експерти ринку пояснили, що цей крок не був несподіваним, оскільки традиційні фінансові установи, такі як банки, повинні адаптуватися до поточного економічного ландшафту, враховуючи схвалення кількох пов’язаних з криптовалютою ETF на основних ринках, таких як НАС і Гонконг.

Тим не менш, банки повинні будуть керуватися суворим нормативним середовищем щодо їх впливу на цифрові активи.

Базельський комітет з банківського нагляду радить банки повинні призначити вагу ризику 1250% для нехеджованих ризиків криптовалюти. У США такі нормативні акти, як суперечливий Спеціальний бухгалтерський бюлетень SEC (SAB) 121 накласти додаткові обмеження на банки, що працюють з цифровими активами.

Згадується в цій статті

Source link

Поділіться своєю любов'ю