Інвестори в біткойн починають розмірковувати про те, що буде далі, коли манія ETF охолоне

ДО кінця другого кварталу криптоінвесторам залишається гадати, що буде з біткойном після того, як він відступив від історичних максимумів, зареєстрованих під час розпалу манії біржових фондів (ETF).

Оригінальна криптовалюта впала приблизно на 13 відсотків з березня, що є різким контрастом із 67-відсотковим та 57-відсотковим сплесками, які спостерігалися, відповідно, у попередні два квартали. Біткойн, який 14 березня досяг рекордних 73 798 доларів США, наприкінці кварталу становить близько 61 000 доларів США.

Спад підняв питання про те, чи вказують тріщини в імпульсних угодах, таких як біткойни, на більш жорсткі перспективи щодо схильності до ризику, оскільки над фінансовими ринками висить перспектива вищих процентних ставок.

«Багато людей на ринку мають запитання, які здебільшого пов’язані з проблемами макроекономічної точки зору», — сказав Остін Рейд, глобальний керівник відділу доходів і бізнесу FalconX. «Тож я думаю, що на крипторинку відображена просто деяка короткострокова невизначеність, як ми також бачимо в деяких інших класах активів».

Одним із найкращих показників зменшення інтересу може бути уповільнення попиту на американські ETF, яким дозволено зберігати біткойни, які були схвалені Комісією з цінних паперів і бірж у січні.

Відповідно до даних, зібраних CoinShares, у другому кварталі інвестори вклали близько 2,6 мільярда доларів США в біткойн-фонди в порівнянні з приблизно 13 мільярдами доларів США за перші три місяці року.

BT у вашій скриньці

Починайте та закінчуйте кожен день останніми новинами та аналітичними матеріалами, які надходять прямо у вашу поштову скриньку.

«Була велика ейфорія навколо випуску ETF, а потім відбулася природна корекція ціни після підйому», — сказав Метью О'Ніл, співдиректор з досліджень у Financial Technology Partners.

ETF викликали потік інтересу з боку професійних інвесторів, які хотіли отримати доступ до біткойнів, але хотіли придбати криптовалюту лише інституційними засобами, сказав О'Ніл.

Для інвесторів, які ще не купили ETF, він сказав, що вони можуть чекати, щоб заскочити під час наступного підвищення ціни біткойна. БЛУМБЕРГ

Source link

Поділіться своєю любов'ю