Прогноз ціни на біткойн на липень: чи відновиться BTC?

Червень був бурхливим для ціни біткойна, оскільки він приніс досить велику волатильність.

На жаль, цінова дія була вирішена в бік зниження, і ведмедям вдалося підштовхнути її вниз на 7,12%.

Чи буде липень іншим?

Ціна біткойна зростає в липні

Оскільки червень позаду, варто зазначити, що протягом останніх 30 днів біткойн пішов на американські гірки, злетівши до 72 000 доларів і впавши до мінімуму трохи більше 58 000 доларів.

Тим не менш, продавці зрештою перемогли, знизивши ціну приблизно на 7%.

Але чи зміниться ситуація в липні? Добре, відповідно популярному аналітику Діаграми Алі на X липень традиційно є сильним місяцем для біткойнів.

Історично склалося так, що коли біткойн мав негативний червень, він, як правило, сильно відновлювався в липні. Насправді протягом цього місяця BTC показав середню прибутковість 7,98% і середню прибутковість 9,6%.

Джерело: Ali Charts, X

BTC Bulls намагаються повернутися

Якщо останні години вказують на те, як буде проходити місяць, то це здається правдою.

Ціна біткойна зросла на 4% за минулу добу і зараз торгується на рівні близько 63 200 доларів. Це також підштовхнуло його тижневу продуктивність приблизно на 1,6%.

Джерело: TradingView

Природно, це призвело до того, що багато коротких позицій були під водою, а ліквідація за останні 24 години становила 106 мільйонів доларів, причому близько 85% з них були продавцями.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ (Спонсорована)

Binance Free $600 (ексклюзив CryptoPotato): Скористайтеся цим посиланням щоб зареєструвати новий обліковий запис і отримати ексклюзивну вітальну пропозицію в розмірі 600 доларів США на Binance (повна інформація).

ОБМЕЖЕНА ПРОПОЗИЦІЯ 2024 на біржі BYDFi: вітальна винагорода до 2888 доларів США, використовуйте це посилання зареєструватися та відкрити позицію 100 USDT-M безкоштовно!

Source link

Поділіться своєю любов'ю