Jewel Bank, Polygon запустять перший на Бермудських островах стейблкойн, забезпечений доларами США

Установи на Бермудських островах незабаром зможуть здійснювати розрахунки в режимі реального часу за допомогою стейблкоїна з прив’язкою 1:1 до долара США, повідомив Cointelegraph засновник і голова Jewel Bank Ченс Барнетт.

Під назвою Jewel USD (JUSD) перший стейблкоїн, випущений на території, базується на блокчейні Polygon, що дозволяє здійснювати транзакції між гаманцями, доступними інституційним клієнтам. У майбутньому банк планує використовувати екосистему Polygon для комерційних і роздрібних платіжних рішень на основі стейблкойнів, включаючи транзакції між установами та підприємствами та платежі між фізичними особами.

«Потреба в мережі розрахунків у доларах США в режимі реального часу за межами США є важливою як для фінтех-компаній, так і для компаній, що займаються цифровими активами, тому ми заповнюємо велику прогалину на ринку», — сказав Барнетт. «У США є такі рішення, як Signature Signet для розрахунки в режимі реального часу, і тепер Jewel Bank надає рішення для галузі, що базується на Бермудських островах за межами США, і реакція клієнтів на реєстрацію перед запуском була значною».

Двадцять п’ять стейблкоїнів наразі торгуються на блокчейні Polygon, включаючи синтетичний токен євро, японський стейблкоїн із прив’язкою до єни та південноафриканський стейблкоїн із прив’язкою 1:1 до південноафриканського ранду.

пов’язані: 13% американців зараз володіють криптовалютами: дослідження JPMorgan

Хоча офіційна дата запуску не була встановлена, банк заявив, що це має відбутися протягом наступних кількох місяців. За словами Джуел, операції стейблкойна та його резерви будуть підлягати перевіркам на рівні банків та регулятивному нагляду з оновленнями щомісяця та щокварталу.

«Стейблкойн випускається безпосередньо банком, а не меншою регульованою організацією, яка безпосередньо не зберігає фіатні депозити/резерви в доларах США, як це може зробити банк. Це зменшує ризики для власників стейблкойнів», — прокоментував Барнетт, також зазначивши:

«Транзакції JUSD будуть можливі лише між дозволеними клієнтами/гаманцями, що позбавить зловмисників можливості використовувати ці активи для будь-якої несанкціонованої діяльності. У майбутньому Jewel може спробувати відкрити свій стейблкоїн для неклієнтів».

Бермудські острови працюють над збереженням своєї актуальності як фінансової юрисдикції, підтримуючи бізнес цифрових активів. У 2020 році територія оголосила про партнерство з стейблкойн-платформою Stablehouse розгорнути пілотну програму для цифрового «стимулюючого» токена, націлену як на жителів, так і на торговців на островах.

«У 2018 році Бермудські острови планують перетворитися на міжнародний центр бізнесу з цифровими активами та створили регулятивну чіткість і правову базу як для цифрових активів, так і для банківської справи. […] Тим часом США та інші провідні економіки та їхні регулюючі органи ще не надали подібної чіткості та цілісної основи для цифрових активів і бізнесу з цифровими активами», – заявив Барнетт.

Валютне управління Бермудських островів видало 14 ліцензій криптокомпаніям на роботу на території Британського острова станом на червень 2022 року, чотири з яких були видані у 2022 році, Про це повідомляє Cointelegraph.