Кенія запрошує Bitcoin Miner Marathon Digital переглянути режим криптовалюти

Уряд Кенії запросив консультанта для перегляду режиму криптовалют, сигналізуючи про зміну жорсткої позиції, яку Центральний банк Кенії (CBK) дотримувався щодо цифрових валют у минулому.

  • Президент Вільям Руто повідомив, що Marathon Digital Holdings запросили проконсультуватися з Національним казначейством і Міністерством енергетики щодо режиму криптовалюти.
  • Marathon Digital Holdings є одним із найбільших біткойн-майнерів у Північній Америці. Компанія перетворює енергію на економічну цінність, обробляючи транзакції біткойнів, створюючи нещодавно викарбувані біткойни («BTC») і підтримуючи розподілену книгу біткойнів в актуальному стані.
  • З Міністерством енергетики Руто сказав, що Marathon Digital обговорить енергетичні потреби у зв’язку з криптовалютою видобуток корисних копалин.

«Marathon Digital було запропоновано проконсультуватися з міністерством фінансів щодо режиму криптовалюти та міністерством енергетики, щоб обговорити енергетичні потреби у зв’язку з видобутком криптовалюти», — сказав він на зустрічі з американськими інвесторами в Найробі минулого тижня.

У 2015 році CBK застеріг кенійців від таких криптовалют, як біткойн, заявивши, що біткойн не є законним платіжним засобом у Кенії, і тому не існує жодного захисту на випадок, якщо платформа, яка обмінює або зберігає віртуальну валюту, зазнає збою або припинить роботу.

CBK попередив кенійців про деякі ризики, пов’язані з купівлею, зберіганням або торгівлею віртуальними валютами, заявивши, що транзакції здебільшого не відстежуються та є анонімними, що робить їх сприйнятливими до зловживань з боку злочинців у сфері відмивання грошей і фінансування тероризму.

«Немає базових активів або забезпечення, а вартість віртуальних валют є спекулятивною за своєю природою. Це може призвести до високої волатильності вартості віртуальних валют, що наражає користувачів на потенційні втрати. CBK повторює, що біткойни та подібні продукти не є законним платіжним засобом і не регулюються в Кенії. Тому громадськість повинна утримуватися від транзакцій у біткойнах та подібних продуктах», — йдеться в заяві CBK.

Президент виступав під час ділового саміту AMCHAM у Найробі. Також були присутні міністр торгівлі Сполучених Штатів Джина Раймондо, секретар кабінету міністрів Кенії з питань інвестицій і торгівлі Ребекка Міано, посол США в Кенії Мет Вітмен і представники багатьох американських і кенійських компаній, а також урядовці.

Дивись також:

69% кенійців більше готові використовувати криптовалюту – опитування Mastercard

Source link

Поділіться своєю любов'ю