Біткойн впав нижче 57 000 доларів і перейшов на ведмежий ринок

Ілюстрація: Дадо Рувіч (Reuters)

Bitcoin продовжив квітневий спад у травні, у середу вранці впавши аж до 57 000 доларів, і технічно увійшовши до ведмежого ринку після це найгірший місяць майже за півтора року.

Триваючий розпродаж, в результаті якого ціна біткойна знизилася до 56 757 доларів США вранці в середу, а потім трохи відскочила, У квітні уважно стежили за подією «половини». і відбувається перед рішенням Федерального резерву щодо процентних ставок у середу. Зараз біткойн більш ніж на 20% нижче свого рекордного рівня в 73 803 долари, встановленого в березні, хоча цього року він все ще зріс приблизно на 30%.

Попередні події біткойн-халвінгуу якому винагорода для майнерів, які створюють більше біткойнів, скорочується вдвічі, зазвичай супроводжувалося великим зростанням ціни криптовалюти. Але аналітики попереджали, що цього разу це може бути не так.

Біткойн знизився у вівторок, оскільки гонконгські ETF на біткойн та ефір не змогли вразити інвесторів під час свого дебюту. Нещодавно було включено шість ETF, пов’язаних із криптовалютою на біржі Гонконгу. Обсяг ETF біткойнів склав 8,5 мільйона доларів, а ETF ефіру – 2,5 мільйона доларів. Для порівняння, емітенти передбачали початковий обсяг 100 мільйонів доларів США за повідомленнями ЗМІ.

Біткойн-ETF у США також відчувають труднощі із загальним чистим надходженням у 11 мільярдів доларів — що могло б бути набагато кращим, якби GBTC Grayscale бачив будь-які надходження. Відповідно до інвестиційна компанія FarsideGBTC відчував відтік протягом більше місяця на загальну суму 17 мільярдів доларів США з 11 квітня. Протягом останніх трьох днів у FBTC Fidelity також спостерігався постійний відтік на загальну суму 31 мільйон доларів.

Ведмежі настрої поширилися по всьому криптовалютному ринку, в результаті чого ефір, друга за величиною криптовалюта, впав нижче 3000 доларів після падіння на 4% вранці. Solana і Dogecoin також втратили 4,4% і 8,4% відповідно.

Source link

Поділіться своєю любов'ю