Кеті Вуд скидає акції Coinbase, біткойну загрожує спад, а Шиба-Іну бачить скорочення пропозиції: найпопулярніші оновлення криптовалют цього тижня

Наприкінці тижня криптоспільнота стала свідком значних змін у ландшафті. Очолюючи зграю, компанія Ark Invest Кеті Вуд зробила сміливий крок, вивільнивши значну частину своєї Coinbase Global Inc (NASDAQ:МОНЕТА) акцій на тлі охолодження криптовалютного ралі. Тим часом, за словами криптоаналітика, біткойну загрожує можливий спад.

З іншого боку, мем-токен BONK (CRYPTO: БОНК), конкурент Dogecoin, зафіксував різке зростання обсягу торгів, тоді як пропозиція самопроголошеного «вбивці доджкойнів» Шиба Іну (CRYPTO: SHIB), зменшився на біржах, потенційно заклавши основу для прибутків. Давайте заглибимося в ці події глибше.

Ark Invest розпродає акції Coinbase на тлі сповільнення криптовалют Раніше цього тижня компанія Ark Invest під керівництвом Кеті Вуд потрапила в заголовки новин, продавши 82 255 акцій Coinbase, вартістю приблизно 11,48 мільйона доларів. Рішення було прийнято після спаду на крипто-ринку, що спонукало до стратегічного повороту в портфелі Ark Invest. Зокрема, акції були продані через ARK Innovation ETF ARKK, ARK Next Generation Internet ETF ARKW і Ark Fintech Innovation ETF ARKF. Прочитайте повну статтю тут.

Дивись також: Білл Акман каже, що претендент на президентські вибори Вівек Рамасвамі «в пам’яті» того, що створено програмою включення США «

Ведмежий тренд біткойна, прогнозований криптоаналітиком Джастін Беннетт, відомий криптовалютний аналітик, попередив про потенційне падіння вартості біткойна. Після значного висхідного тренду Беннетт припускає, що біткойн може рухатися до ведмежого тренду, потенційно опускаючись до позначки в 38 000 доларів. Прочитайте повну статтю тут.

Конкурент Dogecoin BONK досягає значних здобутків. Вийшовши на перше місце серед 100 найкращих криптовалют, мем-токен Solana BONK зафіксував примітне зростання ціни на 75% протягом 24 годин. Обсяг торгів BONK зріс на 140%, досягнувши 681 мільйона доларів. Прочитайте повну статтю тут.

«Вбивця доджкойнів» Шиба Іну бачить скорочення пропозиціїШіба Іну, самопроголошений «вбивця доджкойнів» (КРИПТО: ДОЖ), зафіксував зниження пропозиції на біржах за останній місяць на 0,51%. Ця тенденція свідчить про зниження готовності власників продавати свої токени SHIB на біржах, натякаючи на потенціал отримання прибутку. Прочитайте повну статтю тут.

Криптоаналітик каже, що шиба-іну готовий до зростання. Алі Мартінез, шановний криптоаналітик, прогнозує серйозний бичачий прорив для шиба-іну. Однак він також попередив, що може статися, якщо токен буде відхилено. Мартінес зазначив, що з вересня 2022 року Shiba Inu здійснює транзакції в низхідному паралельному каналі, додавши: «Наразі $SHIB тестує вирішальний опір на верхній межі цього патерну, близько $0,000011». Прочитайте повну статтю тут.

Читати далі: Більшість виборців-республіканців підтримує Трампа через його безкомпромісну позицію з демократами

Фото Парілова на Shutterstock

Розроблено Benzinga Neuro, ред


Навгіп Ядав

Система генерації контенту Benzinga Neuro на основі GPT-4 використовує розгалужену екосистему Benzinga, включаючи рідні дані, API тощо, щоб створювати для вас всеосяжні та своєчасні історії.
Вивчайте більше.

Дізнайтеся про торгові платформи. Порівняйте найкращі онлайн-брокерські компанії.

Погляди та думки, висловлені в цьому документі, є поглядами та думками автора і не обов’язково відображають погляди та думки Nasdaq, Inc.

Source link

Поділіться своєю любов'ю